Okullar açılıyor heyecanlı mısınız?

1660743193436.png

9'a Başlayacağım için Evet.

Ortamından çok Dersler çok zor olacak bizler için. :(
Ama artık dersler benim umurumda değil hocam ne yalan söyleyeyim. Başka türlü şeyleri kafaya çok takıyorum ben. Ya bilmiyorum çok garip, onca zamandır alıştığım bu düzen 1 ay sonra çok değişecek. Çok zor bu çok zor. Acayip stres yapıyorum. Ne yapacağım hakkında en ufak fikrim yok. Hayatım boyunca toplu taşımaya 2-3 kere binen birisiyim. Pff, bazen keşke ölsem ve şu lise sıkıntısını çekmesem diyorum. Bu duruma geldim cidden.

10'a başlayacağım, mutluyum sınıfta kalacağımdan çok emin olan bir biyoloji hocası vardı onla bir hesaplaşmamız var. Ve tüm derslerde müzik dinleyip yatmayı düşünüyorum.

Kankalar ben bu sene 11. sınıfa geçeceğim ve bu seneden her anlamda çok umutlu ve heyecanlıyım geçen sene mesela okulun açılışı beni sevindirmez aksine üzerdi ama bu sene çok farklı böyle içim kıpır kıpır hani açılsın da agalarla takılayım yeni sınıf yeni yakınlıklar falan tamamen pozitifim sizlerde durumlar nasıl? (henüz sınıfımız belirlenmedi bu arada onunda ayrı bir heyecanı var...)

Lise ye geçiyorum ne yalan söyleyim heyecanlıyım.

Kankalar ben bu sene 11. sınıfa geçeceğim ve bu seneden her anlamda çok umutlu ve heyecanlıyım geçen sene mesela okulun açılışı beni sevindirmez aksine üzerdi ama bu sene çok farklı böyle içim kıpır kıpır hani açılsın da agalarla takılayım yeni sınıf yeni yakınlıklar falan tamamen pozitifim sizlerde durumlar nasıl? (henüz sınıfımız belirlenmedi bu arada onunda ayrı bir heyecanı var...)
Açık liseye geçiyorum kafam rahat hocam. O boş insanlar ve hocalardan kurtuldum. Ben de 11. sınıfım.

Bu ülkedeki okullar okul değil dingonun ahırı.
Çok haklısınız hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı