Okullar açılıyor!

Arkadaşlar geçen bir konu açılmıştı @Ma'at hatırlayabilir okullar sizce açılır mıydı konunun adı, Eylül'ün sonlarına doğruydu konu açıldığında telefonda olduğum için SS atamayacağım maalesef, bende dedim ki 12 Ekim'de açılır. Bana kızgın atmışlardı :( Okullar 12 Ekim'de açılıyormuş sanırım tam emin değilim ve mutluyum. Düşünceleriniz nedir? Tutacağını beklemiyordum.

Arkadaşlar geçen bir konu açılmıştı @Ma'at hatırlayabilir okullar sizce açılır mıydı konunun adı, Eylül'ün sonlarına doğruydu konu açıldığında telefonda olduğum için SS atamayacağım maalesef, bende dedim ki 12 Ekim'de açılır. Bana kızgın atmışlardı :( Okullar 12 Ekim'de açılıyormuş sanırım tam emin değilim ve mutluyum. Düşünceleriniz nedir? Tutacağını beklemiyordum.
Belli sınıflara açılıyor lise de sadece 12 ler mesela.

Arkadaşlar geçen bir konu açılmıştı @Ma'at hatırlayabilir okullar sizce açılır mıydı konunun adı, Eylül'ün sonlarına doğruydu konu açıldığında telefonda olduğum için SS atamayacağım maalesef, bende dedim ki 12 Ekim'de açılır. Bana kızgın atmışlardı :( okullar 12 Ekim'de açılıyormuş sanırım tam emin değilim ve mutluyum. Düşünceleriniz nedir? Tutacağını beklemiyordum.

Bütün sınıflar mı yoksa belirli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı