Okullar açılıyor

Yeni bakan muhtemelen bir sürü kişinin hayatını tehlikeye atacak. Kesinlikle yanlış bir karar. Allah tüm öğrencilerin ve benimde sonunu hayır etsin. Ayrıca hiçbir şey hissetmiyorum.
Merhaba arkadaşlar
6 Eylül de okullar açılacak. 7. sınıfa gittiğim için çoğu kişi değişmiştir. Büyük ihtimalle. Ben ne mutluyum ne üzgünüm. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni bakan muhtemelen bir sürü kişinin hayatını tehlikeye atacak. Kesinlikle yanlış bir karar. Allah tüm öğrencilerin ve benimde sonunu hayır etsin. Ayrıca hiçbir şey hissetmiyorum.
Bakan neden istifa etti biliyor musunuz acaba?(bilmediğimden soruyorum)

1yıl 5 aydır sınav dışında dışarı çıkmamama rağmen zorunlu olarak okula gönderiliyorum oleey :) O sınav zamanında şu anda coronayı ciddiye almayanların bile ciddiye aldığı dönemde bile 10dakikalık sınav arasında dip dibe girip maskelerini çıkartan, antipatik, ve liseye gitmelerine rağmen olgunlaşamamış insanlar arasında corona olmama challenge yapacağım. Medeniyet yoksunları. Umarım açılır ve 2 hafta sonra tekrar kapanır. Her adım başına maskelerini takmalarını söyleyen öğretmen koymazlarsa benim için bir önlem yok demektir. Sıralara tek kişi oturtup her sınıf girişine dezenfektan koyarak corona önlenmez. Anca milleti akıllandırman gerekiyor ancak gördüğüm kadarıyla millet daha hala akıllanmamış. Yani kesinlikle açılmaması gerekiyor. Maalesef olayın ciddiyetini kavrayabilmiş öğrenciler ( Diğerlerine göre çok çok azınlıkta) dışında tedbirlere uyacak kimse yok. Lisede bile böyle maskelerini çıkartan, arada 20 cm olmaksızın sohbet eden, dezenfektan bitsin diye dezenfektana basıp altına elini koymayan insanlar varsa ilkokul ve ortaokullarda durum daha vahimdir. Açılması felaket olur.

1yıl 5 aydır sınav dışında dışarı çıkmamama rağmen zorunlu olarak okula gönderiliyorum oleey :) o sınav zamanında şu anda coronayı ciddiye almayanların bile ciddiye aldığı dönemde bile 10dakikalık sınav arasında dip dibe girip maskelerini çıkartan, antipatik, ve liseye gitmelerine rağmen olgunlaşamamış insanlar arasında corona olmama challenge yapacağım. Medeniyet yoksunları. Umarım açılır ve 2 hafta sonra tekrar kapanır. Her adım başına maskelerini takmalarını söyleyen öğretmen koymazlarsa benim için bir önlem yok demektir. Sıralara tek kişi oturtup her sınıf girişine dezenfektan koyarak corona önlenmez. Anca milleti akıllandırman gerekiyor ancak gördüğüm kadarıyla millet daha hala akıllanmamış. Yani kesinlikle açılmaması gerekiyor. Maalesef olayın ciddiyetini kavrayabilmiş öğrenciler ( diğerlerine göre çok çok azınlıkta) dışında tedbirlere uyacak kimse yok. Lisede bile böyle maskelerini çıkartan, arada 20 cm olmaksızın sohbet eden, dezenfektan bitsin diye dezenfektana basıp altına elini koymayan insanlar varsa ilkokul ve ortaokullarda durum daha vahimdir. Açılması felaket olur.

Haklısın bu yüzden gitmek istemiyorum. Çoğu okulda böyle.

Geri
Yukarı