Okullar kapanmayacak mı?

Uzaktan eğitimde herkesin notu aşırı yüksekti, yüz yüze geçilince ciddi düşüş oldu.
Bunun sebebi işte gerçekten çalışsan kişiler uzaktan da yapar şimdi maske takıyoruz 8 saat zaten son derslerde verim filan kalmıyor üstüne günün yorgunluğu ve 1 saat yol çok sıkıntı çalışacak zaman, zaman bulsam enerji bulamıyorum.

Babam yeni corona geçirdi gerçekten çok zor kimisine göre. Yeniden kapanacak okullar 6 Aralıkta olmasa bile sonraki kabine toplantısında kapanır.

Virüsü yaşayamayanlar ne dediğimi anlamıyor ve tembel olduğumu ima ediyor.
Yeni çıkan bir varyant var pek araştırmadım ama deli bir şey diyor herkes. Anneniz babanız ölünce görürsünüz. Açık açık şunu da ekleyeyim gece uyanmaktan bıktım. Uyandıktan 1 saate bile hava aydınlanmıyor. Okulda öğretilen bilgiler eminim hayatta işinize yarıyorur.

Bilginin bu kadar değersiz zannedildiği başka bir ülke daha yok. Bu mesajı yazmak için kullandığın telefon ya da bilgisayar nasıl yapıldı acaba? O zaman gitmeyiniz okula. Bilginin ve bilimin her şeyde daha değerli olduğu bir çağda yaşıyoruz.

Bilginin bu kadar değersiz zannedildiği başka bir ülke daha yok. Bu mesajı yazmak için kullandığın telefon ya da bilgisayar nasıl yapıldı acaba? O zaman gitmeyiniz okula. Bilginin ve bilimin her şeyde daha değerli olduğu bir çağda yaşıyoruz.

Tomurcuklanak üreme, Gazali'nin içtiği kahve, geceleri kedilerin Allahu Ekber demesi gibi bilgiler ile muazzam teknolojili telefonlar üretin bende kullanayım. Daha 40 satır yazı yazdım ama sildim. Bu kadar saçma bir konudan tartışmak yeri olmaz.

İçimden bir ses 6 Aralıkta yapılacak olan kabine toplantısında uzaktan eğitime geçilecek diyor.
mqdefault.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı