Okullar kapanmayacak mı?

@Eren AK, normalde karıştırmazdım. Ancak mantıklı bir açıklama bulamadım, affedin :p
Mantıklı açıklama bulamazsın zaten, çünkü iddia ettiğin şeyin mantıklı bir açıklaması yok. Virüs öldürmez Allah öldürür diyorsun, milyonlarca kişinin ölüm raporuna neden koronavirüs yazıyorlar o zaman?

Mantıklı açıklama bulamazsın zaten, çünkü iddia ettiğin şeyin mantıklı bir açıklaması yok. Virüs öldürmez Allah öldürür diyorsun, milyonlarca kişinin ölüm raporuna neden koronavirüs yazıyorlar o zaman?

Allah adına azrail öldürüyor diye biliyorum. Azrail melekten nefret etmemeli için araya virüs vesaire giriyor İMİŞ. Tabii inananı bağlar. İyi forumlar.

Sınavlar bitsin okullar kapanacak. Bu tarihte okullar kapanacak gibi saçma hayalleri olan kişiler için kötü bir haberim var. Evde yatıp LoL, CS, Valorant oynama devri bitti, zaten ilk çıktığı zamandan beri bu Çin virüsünü umursamıyorum, fikirlerim hala aynı. Bu aşılar çok yararlı (!). Neden okullar tatil olsun?

Allah adına azrail öldürüyor diye biliyorum. Azrail melekten nefret etmemeli için araya virüs vesaire giriyor İMİŞ. Tabii inananı bağlar. İyi forumlar.
Kardeşim o kısmını eleştirmiyorum ben zaten, adamın "virüs, hastalık vb insanları öldürmez, Allah öldürür" demesi canımı sıktı. Hz. Ömer'in konuyla ilgili hadisi var, veba salgını olan bölgeye girmek istemeyince ona da ordan bu arkadaş gibi biri "Allah'ın rahmetinden mi kaçıyorsun" tarzı bir soru yöneltince "Allah'ın rahmetinden yine Allah'ın rahmetine kaçıyorum" demiştir. Hz Muhammed'in "deveni sağlam kazığa bağla sonra Allah'a emanet et" diye sözü var mesela. Adam dinini araştırmamış iki dakikasını ayırıp gelmiş burada virüs öldürmez diyor bana. Yoksa Azrail öldürür, Allah öldürür o değil benim derdim.

Geri
Yukarı