Okullar neden 2 Temmuz'da kapanıyor?

Ozzcan

Decapat
Merhaba. Bu durumu hep merak ettim. Okullar neden bu kadar geç kapanıyor? Çoğu dersin konusu bitti. Çoğu da bitmek üzere. Yoksa konular sadece bizim okulumuzda mı bitti? Sizde durumlar nasıl? Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu durumu hep merak ettim. Okullar neden bu kadar geç kapanıyor? Çoğu dersin konusu bitti. Çoğu da bitmek üzere. Yoksa konular sadece bizim okulumuzda mı bitti? Sizde durumlar nasıl? Ne düşünüyorsunuz?

Kimse de girmez bence. Zaten konular bitti, herkes boşverir.

Bizimkiler bitti hocalarımız hala daha belli değil diyor Temmuz'da okulun olup olmadığına
Olsa da girmem.

Şahsen COVID böyle giderse 2 Temmuz'da okulları bile açmaları olası yaz tatili bu yıl olmayabilir.

Öncelikle geçmiş olsun ceza yemişsiniz. Ben de anlayabilsem keşke neden bu kadar geç kapandığını... Bunlar Ağustos'ta başlatır bir de ah ah...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı