Okullarda alınan önlemler

• Konuyu başlatan em0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 2B
Sağlığından daha mı önemli?
Sağlıktan önemli değil fakat o kadar yer açık ayrıyaten eğitimin yüz yüze olması öğrencilerin eğitimi açısından daha iyi. Okullarda sınıflar kalabalık olmazsa bence sıkıntı yok.
Sıralara sosyal mesafe logosu koyup oturmayın demişler de sınıf 32 kişi. 16 yer kalıyor. 32 kişi 16 yere nasıl oturacak, düşünmemişler.

Maske takmasak normal okul hayatından farkı yok.
Bizim sınıfta 36 kişi yan yana oturuyoruz boş sıra yok.

Sağlıktan önemli değil fakat o kadar yer açık ayrıyaten eğitimin yüz yüze olması öğrencilerin eğitimi açısından daha iyi. Okullarda sınıflar kalabalık olmazsa bence sıkıntı yok.

Bizim sınıfta 36 kişi yan yana oturuyoruz boş sıra yok.

Bence Online eğitim de gayet başarılıydı iyi dinleyen gerekli notları alan çok kolay bir şekilde başarabiliyordu.

Dezenfektan kutuları yamuktu bazıları yerdeydi hiçbir önlem yoktu. Hocalar aşılarımızı olduk dedikten sonra maskeyi çıkarıp konuşuyor bu bile tehlikeli bence kesin korona olmayacaksın diye bir şey yok. 32 kişiyi bir araya getirmek yerine yarı yarıya yapsalar en azından biraz önlem alındı derdim fakat oda yok.

Bence Online eğitim de gayet başarılıydı iyi dinleyen gerekli notları alan çok kolay bir şekilde başarabiliyordu.
Bilgisayar başında yedi büklüm ders dinlemeyi seviyorsanız size hava hoş. Ayrıca herkesin online eğitime katılma imkanı yok.
Okuyunca büyük iş adamı veya herhangi rastgele bir işe mi girebiliyoruz sanki.
O seçtiğin bölüme ve kendini ne kadar geliştirebildiğinede bağlı.

Bilgisayar başında yedi büklüm ders dinlemeyi seviyorsanız size hava hoş. Ayrıca herkesin Online eğitime katılma imkanı yok.

O seçtiğin bölüme ve kendini ne kadar geliştirebildiğinede bağlı.

Yanlış anlaşılma olmasın ben geçen sene 10. sınıftım Full Online görmüştük ve derslerimi anlıyordum çok kolay bir şekilde bu yüzden de TYT çalışabildim yazın çok rahat şekilde şu an sayısalım yine yapabileceğimi düşünüyorum hani herkes yapabilir kimsenin kimseden zeka farkı yok sadece düzen, hırs farkı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı