Okulların açılışına heyecanlı mısınız?

Ben 11. sınfa geçtim. Benim dersim 7:00 da başlıyor. Sabah nasıl kalkacağım onu düşünüyorum.
İşin garip tarafı her yıl sınıfım değişiyor. 9. Sınıftayken 9/K'deydim çevrimiçi dersler varken 10/B'ye geçtim. Şimdi ise bölüm seçtiğim için 11/C'ye geçtim. Sürekli okulda sınıf değişiyor. Her yıl yeni kişilerle tanışıyorum.

Heyecanlı değilim. Gittiğim aynı okula gidip gelicem. Tam gün olması biraz yorucak beni. Eskiden öğlen biterdi şimdi akşama kadar. 1 aya kapatırlar gibi geliyor.

Heyecanım yok. Hocalar sevdiğim arkadaşlarla sıralarımızı ayırıyor. Kızlara gelince hepsini yan yana oturtuyor. Bir kere bile oturmamıza izin vermemesine rağmen "Çok konuşuyorsunuz." diyor.

Ben 11. sınfa geçtim. Benim dersim 7:00 da başlıyor. Sabah nasıl kalkacağım onu düşünüyorum.
İşin garip tarafı her yıl sınıfım değişiyor. 9. Sınıftayken 9/K'deydim çevrimiçi dersler varken 10/B'ye geçtim. Şimdi ise bölüm seçtiğim için 11/C'ye geçtim. Sürekli okulda sınıf değişiyor. Her yıl yeni kişilerle tanışıyorum.
Bu benim ortaokulumda oluyodu ve rezalet bir şey. 5 de farklı kişiler 6 da farklı kişiler 7 de 8 de farklı kişiler insanın kafası kaldırmıyor. Ve işin daha da kötü tarafı her yıl farklı öğretmenler geliyodu.

Geri
Yukarı