Okulu trollemek sorun çıkartır mı?

Daha üşengeçlikten kalem,kitap almayıp; derse bakmayıp alternatif yollar arıyorsunuz kaçmak için bir de dava ile mi uğraşacaksınız ? Yapmak istediğin şey azıcık bile komik değil ve kimsenin seni takacağını bile düşünmüyorum. Ayrıca madem seni dava edebileceklerini düşünüyorsun buraya yazarak kendini daha da niye riske atıyorsun ? Biri şimdi senin yapmaya planladığın şeyi polise ihbar etse ne olacak ?

Daha üşengeçlikten kalem,kitap almayıp; derse bakmayıp alternatif yollar arıyorsunuz kaçmak için bir de dava ile mi uğraşacaksınız ? Yapmak istediğin şey azıcık bile komik değil ve kimsenin seni takacağını bile düşünmüyorum. Ayrıca madem seni dava edebileceklerini düşünüyorsun buraya yazarak kendini daha da niye riske atıyorsun ? Biri şimdi senin yapmaya planladığın şeyi polise ihbar etse ne olacak ?
Troll bir şeyi polise ihbar etse ne etmese ne? Ayrıca niye bu kadar gerginsin hayatımı bilmiyorsun ve üşengeç olduğumu mu düşünüyorsun? Git biraz dışarıda sakinleş basit bir şaka sadece.

Troll bir şeyi polise ihbar etse ne etmese ne? Ayrıca niye bu kadar gerginsin hayatımı bilmiyorsun ve üşengeç olduğumu mu düşünüyorsun? Git biraz dışarıda sakinleş basit bir şaka sadece.
Basit bir şakanın neden dava olabileceğini düşünüyorsun o zaman ? Dolandırıcılar da basit bir şaka yapıyor o zaman para isteyerek. 15 yaşında dersleri yerine boş boş işlerle uğraşacak çocuk bana hayatı öğretecek son kişilerden birisi. Aklı başında bir insan genelleme yapılınca kendisi dahil değilse üstüne alınmaz. Sen de dışarıdan azıcık içeri gir de beynini verimli kullanmayı öğren.
Allah akıl fikir versin sana salıyorum konuyu, yaparsın sen "şaka" nı.

Basit bir şakanın neden dava olabileceğini düşünüyorsun o zaman ? Dolandırıcılar da basit bir şaka yapıyor o zaman para isteyerek. 15 yaşında dersleri yerine boş boş işlerle uğraşacak çocuk bana hayatı öğretecek son kişilerden birisi. Aklı başında bir insan genelleme yapılınca kendisi dahil değilse üstüne alınmaz. Sen de dışarıdan azıcık içeri gir de beynini verimli kullanmayı öğren.
Birinci olarak 15 yaşında değilim 17 yaşındayım. İkinci olarak gerçekten çok gerginsin biraz dışarıda dolaşmanı veya arkadaş bulmanı ve ondan şakanın ne demek olduğunu öğrenmeni tavsiye ederim. Ayrıca yeterince dersleriyle uğraşan bir insanım. Ve son olarak okul sadece ders çalışmak değil galiba sen sadece öyle düşünüyorsun.
Ayrıca son iki cümleni anlamadım.

Basit bir şakanın neden dava olabileceğini düşünüyorsun o zaman? Dolandırıcılar da basit bir şaka yapıyor o zaman para isteyerek. 15 yaşında dersleri yerine boş boş işlerle uğraşacak çocuk bana hayatı öğretecek son kişilerden birisi. Aklı başında bir insan genelleme yapılınca kendisi dahil değilse üstüne alınmaz. Sen de dışarıdan azıcık içeri gir de beynini verimli kullanmayı öğren.
Allah akıl fikir versin sana salıyorum konuyu, yaparsın sen "şaka" nı.

Ay tamam yapmayacağım. Ne kadar karamsar bir insansın umarım hayatımın hiçbir yerinde senin gibi biriyle karşılaşmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
600k manat ne hocam 100 manat deyin bari. Beni de mahkemeden çağırmasınlarda.

100 manat çok düşük bir dizi yapımı için inandırıcı olması lazım ki zaten yapmayacağım. Üstteki twisterpandora nickli hayat soğutan arkadaş heves bırakmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı