Okulun WhatsApp grupları

576864

Kilopat
Makaleler
3
Okulların (Ortaokul/Lise/Üniversite) grupları hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim kendi görüşüm bence aşırı gereksiz ve ayrımcı geliyor. Lisede yine iyi yırtmıştım da(hiç girmemiştim) üniversitede hoca neden grupta yok olduğumuzu sorgulayacak seviyeye geliyor. Yetmiyor hocaya soru soruyorum hoca keyfi bakıyor ya da görüldü atıp geçiyor ama başka bir öğrenci kız/erkek yazınca fark etmiyor 3-5 dk içinde cevap veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre iyi. Ortaokul ve Lisede hocalar grup oluşturdu ve mesajları yöneticiye açtı önemli bir şey olunca duyuruyorlar. Bu gerekli bir şey sonuçta bazen okulda duyuru yapıyorlar duyamıyoruz ya da o gün gelmiyoruz. Bence iyi. Ama sohbet açısından diyorsanız gereksiz bence de.

Okulların (Ortaokul/Lise/Üniversite) grupları hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim kendi görüşüm bence aşırı gereksiz ve ayrımcı geliyor. Lisede yine iyi yırtmıştım da(hiç girmemiştim) üniversitede hoca neden grupta yok olduğumuzu sorgulayacak seviyeye geliyor. Yetmiyor hocaya soru soruyorum hoca keyfi bakıyor ya da görüldü atıp geçiyor ama başka bir öğrenci kız/erkek yazınca fark etmiyor 3-5 dk içinde cevap veriyor.

Sınıf gurubunda ödev sormak okul gurubunda haber edinmek için kullanılabilir.

Ben girmemek için numara alınırken tuvalete gitmiştim. Sonra valideden öğrenmişlerdi numaramı zorla alınmıştım. Ama arada veli öğrenci kavgası oluyodu eğleniyodum :)

Ben girmemek için numara alınırken tuvalete gitmiştim. Sonra valideden öğrenmişlerdi numaramı zorla alınmıştım. Ama arada veli öğrenci kavgası oluyordu eğleniyordum :)

İşin ilginç tarafı bizim sınıf ve programcılarla toplam bilinen 3 grup var 1 ortak 2 teknoloji bölümü için. Ondan dolayı çok yaklaşamıyorum. Şu ders ekleme zamanı gelsin bende inşallah çıkarım.

Geri
Yukarı