Rehber okx (okeX) borsası 2.000$'a kadar airdrop veriyor (kimliksiz)

Mehmet4200

Centipat
Merhaba dostlar, okx borsası yeni kullanıcılara özel 2.000$'a kadar para veren kutu veriyor. Bugün size nasıl alınacağını ve yapmanı gereken işlemleri anlatacağım.

Öncelikle borsanın güvenilir olup olmadığı konusunda sizi bilgilendireyim, okx borsa sıralamasında top 5 büyük borsadan biri ve Trust point ise 10/10 bu bağlamda güvenebilirsiniz. Zaten herhangi bir kimlik işlemi yok. Kaynakça: En İyi Kripto Para Borsa Sıralaması (Spot Fiyat) | CoinGecko

1656302473874.png

Olay oldukça basit, ilk başta bir arkadaşınızdan referans linki almanız gerekiyor yoksa herhangi bir şekilde para kazanamazsınız. Linki aldıktan sonra telefon numarası ile üye olacaksınız aksi taktirde mail ile olursanız indirim kuponu vs veriyor. Bu sebepten dolayı telefon numarası ile açmanız gerekiyor.

Not: Forumda yasak olduğu için referans veremedim, ancak yardımcı olabilirim kod isteyene özelden vermeye çalışırım.

Şimdi adım adım anlatıyorum;
1- referans bağlantısı ile telefon numarası kullanarak üye olun! (tarayıcıdan)
2- daha sonra üyelik adımlarını tamamladıktan sonra Google Store veya Apple Store üzerinden uygulamayı indirip hesabınıza giriş yapın.
3-giriş yaptıktan sonra çıkan ekrandan kutuyu açın. Örnek;

WhatsApp Image 2022-06-26 at 18.16.29.jpeg

4-bu ekrandan sonra çıkan ekrandaki kutuyu telefonu sallayarak açın.
5- tekrar uyarıyorum mail ile yaparsanız Max indirim kuponu kazanırsınız, coin kazanmak için telefon numarası gerekiyor. Örnek;

ss.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
(Bu borsayı kullanan hiçbir tanıdığım yok. Referans linki almam gerek. Özelden sorunu çözmeyeceğim. Sadece link alacağım. Umarım bu mesajım kurallara aykırı değildir. Şimdiden özür dilerim.)
Sizden referans linki almamın bir yolu var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı