Olabildiğince ucuz akıllı telefon tavsiyesi

Bütçe
Olabildiğince ucuz

oktaywastaken

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus A320M-F
AMD Ryzen 5 2600
Asus GeForce GTX 1050Ti
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz
Kingston A400 480GB
Merhaba arkadaşlar. Annemin 5 yıldır kullandığı Samsung Galaxy J2 bugün hayata gözlerini yumdu. Bu yüzden ona yeni bir akıllı telefon alacağız. Annem oyun falan oynamıyor, sadece WhatsApp, YouTube, Facebook gibi uygulamaları kullanıyor ve çok fazla ekran görüntüsü aldığı için en az 16 GB (kullandığı J2 8 GB idi.) Bir cihaz arıyoruz. Bataryası da gün içinde şarjı bitmeyecek düzeyde olursa yeter. Bir rakam veremiyorum bütçe olarak, bu özellikleri karşılayacak ve birkaç yıl sıkıntısız kullanacağı bir telefon önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için.

Bütçe belirtmeniz iyi olurdu aslında.

İkinci el bakarsanız Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Mi 6 tavsiye ederim. Sıfır olaraksa General Mobile GM 20 Pro, TCL 10L bakabilirsiniz.

Bu dönemde en iyi depolama 64 veya 128 GB. 32 GB alırsan pişman olursun.
Hocam kendi 32 GB'lık Samsung Galaxy J6+ telefonumu anneme verip bunu bana almayı düşündük. Ben de telefonda oyun oynamıyorum ve telefonda sadece Instagram, Spotify, YouTube, WhatsApp gibi uygulamalar olacak. Aeroinsta kullandığım için çok fazla görsel indiriyorum, galerimde toplam 5 ya da 10 bin arasında dosya var ama 32 GB bana yetiyordu. Yine yeteceğini düşünüyorum ancak GM 21'in fiyatına ve özelliklerine yakın 64 GB bir model bulursam onu alırım tabii ki.

Android telefonların dahili hafızası gün geçtikçe yetmemeye başlıyor. Gerek sistem dosyaları gerek uygulama ve sistem güncellemeleri yüzünden. Bu yüzden 64 GB modellere bakmanızı öneriyorum.
Reeder P13 Blue Max

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı