Olay görüntüleyicisindeki hatalar nedir?

Emir Korkmaz

Hectopat
Arkadaşlar olay görüntüleyicisindeki kırmızı hataların isimlerini not defterine yazdım. Bu hataları çözmek için ne yapmalıyım veya büyük bir riski var mıdır?

Hatalar;

• Kernel Power.
  • Eventlog.
  • Service Control Manager.
  • Schannel.
  • Distributedcom.
  • Bugcheck.
  • Nvlddmkm.
  • Volmgr.
  • Kernel Boot.
  • Windows Update Client.
  • Whea logger.
  • Volsnap.
  • Hidbth.

Hocam bunlar anlık olan şeyler ve cihaz start aldıktan kısa bir süre sonra çoğu düzeliyor. Arka planda Windows bunlara ayar çekiyor.
Kırmızı Hata yazanlara çok takmanıza gerek yok. Fakat isterseniz bi format atılabilir.
Kırmızı halka içerisinde çarpı olan ve yanında önemli yazanlar, kritik hatalardır.

Yıllardır bu hatalarla PC'yi kullanıyorum bu yazdığın hataların bir eksisini görmedim mavi ekran almadığın sürece sorun yok.
Nvlddmkm hatası çok alıyorsan bu oyunlarda problem yaşatabilir en çok Ubisoft oyunlarında.
Bunun için DDU'yu indir en son ekran ksrti Driver'ini indir sonra internet bağlantisini kes.
DDU ile ekran karti Driver'ini kaldir.
Sonra bilgisayar açılınca C klasorunde program files ve X86 da bulunan NVIDIA klasoru kalintilarini temizle daha sonra indirdigin Driver'ı kur bilgisyarı yeniden başlat ve internet bağlantısını artık takabilirsin. Bunlardan sonra kolay kolay alcağını sanmıyorum.

Mavi ekran falan almıyorum. Hani o kadar hata görünce bir de bilgim olmadığı için sizlere danışayım dedim. Teşekkürler.
Hocam bunlar anlık olan şeyler ve cihaz start aldıktan kısa bir süre sonra çoğu düzeliyor. Arka planda Windows bunlara ayar çekiyor.
Kırmızı hata yazanlara çok takmanıza gerek yok. Fakat isterseniz bir format atılabilir.
Kırmızı halka içerisinde çarpı olan ve yanında önemli yazanlar, kritik hatalardır.

Önemli yazan hataların hepsi kernel Power olanlar.

Geri
Yukarı