Olay raporundaki hatalar nedir?

Tamamdır şimdi birkaç gün durumu gözlemleyin eğer yine verirse bir bakarız. Derin bir araştırma yaparım hatalarla ilgili.

Hocam şimdi şunu da gözlemledim ben SteelSeries Rival 3 Wireless aldıktan birkaç gün sonra oldu bu olaylar, şimdi bugün size temizledim yazdıktan sonra evden çıktım. Kasayı kapatınca farenin USB adaptörünü kasadan söktüm, acaba o mu statik elektrik yapıyordur? Sağolun bu arada.

Olay görüntüleyicisi>sol tarafta Windows günlüklerinde sistem var sağ tıklayın günlüğü temizle deyin bu kadar :)
1677084347021.png
1677084370476.png

19.39 kasayı açtığım saat. 15:23 sonrası, temizledikten hemen sonra.

Yapma ihtimali var bazı USB soketleri bazı cihazlarda gereksiz elektrik yükü barındırıyor kısa devre yaptırıyor siz mouse i farklı bir USB sokete takıp hata devam ediyor mu diye gözlemleyebilirsiniz ancak normalde bir problem çıkarmıyorsa sorun etmeyin sadece hata düşmesi sorun var demek değildir.

Yapma ihtimali var bazı USB soketleri bazı cihazlarda gereksiz elektrik yükü barındırıyor kısa devre yaptırıyor siz mouse i farklı bir USB sokete takıp hata devam ediyor mu diye gözlemleyebilirsiniz ancak normalde bir problem çıkarmıyorsa sorun etmeyin sadece hata düşmesi sorun var demek değildir.
Hocam açıkçası USByi çıkartıyorum kasayı kapattığımda, USB'yi bırakıp birde öyle test etmek istiyorum; acaba yapacak mı? Ama yaparsa da 24 pini söküp kısa devre yaptırmakla falan pek uğraşmak istemiyorum açıkçası. O yüzden ben kendimce önlemim olarak; wireless mouseumun adaptörünü kasayı kapatacağım zaman çıkarıyorum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, eğer Önemli yazan bir Olay Raporu düşerse buraya atacağım. Çok sağolun, iyi günler dilerim.

Geri
Yukarı