Olayın kavgalı taraflar arasında çözülmesine rağmen beş gün uzaklaştırma cezası verildi

Hocam bırakın savunmayı ben tutanak kağıdını bile görmedim. Önceden arkadaşlarım tutanak yiyince uyarıyordular. Fakat bizi bırakın uyarmayı bir şey bile söylemediler.
Siz rahat olun hocam velinizle birlikte CİMERE gereken şikayette bulunun yeter. Şikayetiniz yolsuzluklara da dikkat çekecektir umarım.

Velim küfür edip tersliyor beni.
Karşı taraf uzaklaştırma aldıysa ona söyleyin onun velisi yapsın, veya diğer öğrencilerden biri idarecileri şikayet etsin.

Siz rahat olun hocam velinizle birlikte CİMERE gereken şikayette bulunun yeter. Şikayetiniz yolsuzluklara da dikkat çekecektir umarım.
Üstteki mesajlara bakınız.

Siz rahat olun hocam velinizle birlikte CİMER'e gereken şikayette bulunun yeter. Şikayetiniz yolsuzluklara da dikkat çekecektir umarım.

Tamamdır hocam velime söyleyeceğim. Umarım beni takar.

Karşı taraf uzaklaştırma aldıysa ona söyleyin onun velisi yapsın, veya diğer öğrencilerden biri idarecileri şikayet etsin.

Karşı tarafın umurunda bile değil olay.

Sallamış hocam, iplemeyin. İmza atmamışsınız, ifadeniz yok, uzaklaştırma tarihi seçmemişsiniz, e-Okul'da bir şey görünmüyor. Boş yapmış hoca.

Hocam nereden bakacağım uzaklaştırma alıp almadığıma.

Tamamdır hocam velime söyleyeceğim. Umarım beni takar.

Karşı tarafın umurunda bile değil olay.

Hocam nereden bakacağım uzaklaştırma alıp almadığıma.

e-Okul'a gir ----> devamsızlık kısmına gir ----> devamsızlık kısmında cezalı/uzaklaştırma tarzında bir şey yazması lazım. Ceza hangi gün başlayacaksa o günün tarihi ilk gündür.

Geri
Yukarı