Olmazsa olmaz iPhone uygulamaları nelerdir?

Yok ya, 64GB Iphone 6 sadece. Ama çok uygulama ve oyun yüklü. Telefonumu görenler kısa bir şaşkınlık yaşıyor zaten. :) Genelde Android kullananlar ve iPhone'a laf atanlar oluyor. Diyorum bu kadar uygulamayı yükle, sonra hepsini açıp aralarında gezinmeye çalış. Kasmadan yaparsan tamam gel kabul edelim Android'in üstünlüğünü diyorum.
Bende yeni iPhone 6S aldım sizce bu telefonda kasar mı, denemek istiyorum ama elektrik kesintisi mevcut o yüzden WiFi ağına bağlanamıyorum.

6S hiç kasmas, benim 6 bile problem çıkarmıyor :)

Ben 6S imi yeni aldım. Ancak bazı oyunlarda her zaman olmasa da kasması, bazı çağrılarda telefonun kilitlenmesi problemlerini yaşıyorum.55
Hmm ilginç bir problemmiş.
Bir kapatıp açmakta fayda var, home + power tuşuna basılı tutup yeniden başlatın.
Sonra yine problem görürseniz; kapatma tuşuna ekranda kaydırma menüsü gelene kadar basın, sonra o ekran çıkınca home tuşuna basılı tutun menü gelene kadar; böylelikle RAM'i vs. sıfırlamış olursunuz.

İphone'da uygulamayı nasıl gizleyeceğiz? Ben Twitter'i gizlemek istiyorum :D
Apple adında bir klasör oluştur, içine hazır gelen uygulamalardan 9 tanesini at. Daha sonra twitter ı at klasörün içine. Böylece twitter görünürden kaybolacaktır :D Ama alan kişi kurcalarsa, yada siri uygulama önerilerinde görürse ona yapacak birşey yok

Eski telefonum uygulama çöplüğüne dönmüştü ama yenisinde daha kontrollüyüm. Genel olarak Instagram, Wp dışında aşağıdaki uygulamaları tutuyorum (belirli dönemlerde silsem de):
Slack - şirket için mesajlaşma
Bright - İngilizce kelime öğrenme uygulaması, güzel pratik yaptırıyor
English Ninjas - İngilizce konuşma pratiği için
Telegram - Hobilerimle ilgili kanallar için
Getir - Market alışverişi için (fiyatları düşürünce tekrar yükledim)
ÇiçekSepeti - hediye vs göndermek için, hatırlatıcı özelliği de işe yarıyor
ÇiçekSepeti alışveriş uygulaması özel gün hatırlatıcısı ve bitmeyen fırsatlarıyla olmazsa olmaz benim için.
Eski telefonum uygulama çöplüğüne dönmüştü ama yenisinde daha kontrollüyüm. Genel olarak Instagram, Wp dışında aşağıdaki uygulamaları tutuyorum (belirli dönemlerde silsem de):
Slack - şirket için mesajlaşma
Bright - İngilizce kelime öğrenme uygulaması, güzel pratik yaptırıyor
English Ninjas - İngilizce konuşma pratiği için
Telegram - Hobilerimle ilgili kanallar için
Getir - Market alışverişi için (fiyatları düşürünce tekrar yükledim)
ÇiçekSepeti - hediye vs göndermek için, hatırlatıcı özelliği de işe yarıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı