Olta takımı tavsiyesi

Doğukankya

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben balık tutmaya yeni başlayacağım beni uzun süre götürecek kaliteli bir olta takımı arıyorum. Türlerine ve fiyatlarına göre hangilerinin iyi olduğu konusuna pek hakim değilim. Bu arada denizde tutacağım.

Hangisini önerirsiniz:

Decathlon takımları güzel paketlenmiş ama düşük kalite ürünler. Uzun süre kullanamazsın. Bir anlık heves ile balıkçık denemek istiyorum diyorsan uygun.

Her sene her fırsatta avlanacağım diyorsan, kendin uğraşmayı seviyorsan, kendi takımını oluşturman daha iyi olur.

Bütçen ne kadar?

Decathlon takımları güzel paketlenmiş ama düşük kalite ürünler. Uzun süre kullanamazsın. Bir anlık heves ile balıkçık denemek istiyorum diyorsan uygun.

Her sene her fırsatta avlanacağım diyorsan, kendin uğraşmayı seviyorsan, kendi takımını oluşturman daha iyi olur.

Bütçen ne kadar?
Bütçem 1000-1500 civarı bide uzun süreli istiyorum, takımı oluşturmam ne kadar tutar.

Bütçen ne kadar?
Bu ürün nasıl sizce düşük kalite mi?

Son düzenleme:
Bir av markete gidip 390 veya 420 teleskopik kamış, 4000-5000 makine sorabilirsin. Makineye ne kadar para verirsen o kadar iyi. Önemli olan makine. 900-1000 lira gibi bir makine işini uzun süre görür.

Decathlon takımları o para etmez.

Geri
Yukarı