Omega 3 mü C vitamini mi daha önemli?

Alfirk

Kilopat
Aslında tabii ki ikisi de, hatta bütün vitaminler mineraller önemli. Ama şimdilik sadece birini seçeceğim. Omega 3 mü yoksa C vitamini mi seçmeliyim?

Omega 3 olarak; Möllers limonlu sıvı balık yağı. İçerisi gayet iyi DHA değeri çok yüksek. Artı olarak D ve A vitamini var.

C vitamini olarak ise; Now C 1000 düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşı genç olan arkadaşlar için Omega - 3 daha önemli bence. Ayrıca balık yemek pahalı C vitamini portakal gibi meyvelerden almak kolay.

Bir de güneş'ten almak kolay ama şu dönemde yüzümüz dışarıyı görmedi ne güneş'i. Ama ona rağmen adamlar halay çekiyor dışarıda düğünlerde.

Aslında tabii ki ikisi de, hatta bütün vitaminler mineraller önemli. Ama şimdilik sadece birini seçeceğim. Omega 3 mü yoksa C vitamini mi seçmeliyim?

Omega 3 olarak; Möllers limonlu sıvı balık yağı. İçerisi gayet iyi DHA değeri çok yüksek. Artı olarak D ve A vitamini var.

C vitamini olarak ise; Now C 1000 düşünüyorum.
OMEGA 3. C vitamini portakal gibi meyvelerde bulunuyor.

Omega 3 alıcaksanız 2 önerim var.
  • Trigliserid form olması
  • IFOS 5 yıldız onaylı olması. Bu ikisi önemli etken.
( Ben new life omega 3 kullanıyordum. )

Yaşı genç olan arkadaşlar için omega - 3 daha önemli bence. Ayrıca balık yemek pahalı C vitamini portakal gibi meyvelerden almak kolay.

OMEGA 3. C vitamini portakal gibi meyvelerde bulunuyor.
Teşekkürler arkadaşlar. Hocam zaten Möllers in 5 yıldız ve Trigliserid formda diye biliyorum tekrar kontrol edeceğim. Yaşım 24 çok gençte sayılmam bu arada :)

Aslında kışın C vitamini almak çok kolay çünkü portakal greyfurt kivi gibi meyveler var ve C vitamini deposu şimdi yazın bu meyveler yok ki karpuzdan mı alacağız C vitaminini? Ben yaz meyvelerinden hangisi C vitamini deposu bilmiyorum çok yok bence.

Teşekkürler arkadaşlar. Hocam zaten Möllers in 5 yıldız ve Trigliserid formda diye biliyorum tekrar kontrol edeceğim. Yaşım 24 çok gençte sayılmam bu arada :)

Aslında kışın C vitamini almak çok kolay çünkü portakal greyfurt kivi gibi meyveler var ve C vitamini deposu şimdi yazın bu meyveler yok ki karpuzdan mı alacağız C vitaminini? Ben yaz meyvelerinden hangisi C vitamini deposu bilmiyorum çok yok bence.
C vitamini, domates, limon, maydanoz gibi besinlerde de bulunur 🙂.

Yeni konular

Geri
Yukarı