Omegle US'e nasıl girilir?

Premium VPN'leri tespit edemiyordu en son. Ona da para vermeniz lazım.

Bir de sanal makineye Windows 10 kuruyorum. Saat ve para birimini Türkiye değil de USA yapsam ne olur sence. Sıkıntı çıkarır mı Google'a falan bağlanır mı?

Araştırmadan para verme. Eskiden atmıyordu şimdi kural nedir bilmiyorum.

Artık tespit ediyor diyorlar. Araştırım. Teşekkürler.

Bir de sanal makineye Windows 10 kuruyorum. Saat ve para birimini Türkiye değil de USA yapsam ne olur sence. Sıkıntı çıkarır mı Google'a falan bağlanır mı?

Artık tespit ediyor diyorlar. Araştırım. Teşekkürler.

Ben NordVPN kullandım Premium olarak. Tespit edemiyordu TR'den bağlandığımı. Premium üyelik bitince anladı tabii. :)

Ben NordVPN kullandım Premium olarak. Tespit edemiyordu TR'den bağlandığımı. Premium üyelik bitince anladı tabii. :)

1 aylık mı almıştın bir de hangi paketti?

Ayrılmış IP satıyor bir de 9$'a NordVPN. Onu almaya gerek var mı? Herhangi bir avantajı olur mu?

İtemsatış'tan hesap olarak almıştım 1 aylık. Kendilerinden almadım pahalıydı çünkü.

Bayağı uygun orada. Söylediğin için sağ ol adamsın :)

İtemsatış'tan hesap olarak almıştım 1 aylık. Kendilerinden almadım pahalıydı çünkü.

Kafayı yiyorum. Premium hesap aldım İtemsatış'tan. Ana makineye NordVPN'yi kurdum. Sonra sanal makine indirdim Windows ayarlarından ülkeyi us yaptım. Öyle girdim yine anladılar. Nasıl oluyor bu hayret ediyorum. Thor'mu kullanalım illa? Yine işe yaramaz ama deniyorum.

Son düzenleme:
Bayağı uygun orada. Söylediğin için sağ ol adamsın :)

Kafayı yiyorum. Premium hesap aldım İtemsatış'tan. Ana makineye NordVPN'yi kurdum. Sonra sanal makine indirdim Windows ayarlarından ülkeyi us yaptım. Öyle girdim yine anladılar. Nasıl oluyor bu hayret ediyorum. Thor'mu kullanalım illa? Yine işe yaramaz ama deniyorum.

Hocam olması lazım. YouTube'dan bakınız kurulumlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı