Omegle US'e nasıl girilir?

Sanırım siteye giriş yapmak bizim memlekette imkansız oldu. 6 ay gibi bir süredir psiphon ile giriş yapıyordum

Psiphon açıp siteye giriş yapın. Daha sonra psiphon kapatın bağlantı sağlıyor sonrasında ise
Looking for someone you can chat with... Ekranında kalıyor bir süredir psiphon kullanıldı. Çözüm VPN almaksa alınır ama çalışmaktan sonra hüsran olur

Halo pre. Almıştım 3 yıllık oda artık işe yaramıyor.
Seed4.Me 10 yıllık üyeliğim var pre. Oda fayda etmiyor

Konuyu yakın takibime aldım

İtemsatış'tan hesap olarak almıştım 1 aylık. Kendilerinden almadım pahalıydı çünkü.
kendi sitesinde 15 usd fakat nordvpn artık çalışmıyor diye bilgi veren arkadaşlar var site de . siz en son ne zaman nordvpn kullandınız?

Sanırım siteye giriş yapmak bizim memlekette imkansız oldu. 6 ay gibi bir süredir psiphon ile giriş yapıyordum.

Psiphon açıp siteye giriş yapın. Daha sonra psiphon kapatın bağlantı sağlıyor sonrasında ise.
Looking for someone you can chat with... Ekranında kalıyor bir süredir psiphon kullanıldı. Çözüm VPN almaksa alınır ama çalışmaktan sonra hüsran olur.

Seed4.me 10 yıllık üyeliğim var pre. Oda fayda etmiyor.

Konuyu yakın takibime aldım.

Kendi sitesinde 15 USD fakat NordVPN artık çalışmıyor diye bilgi veren arkadaşlar var site de. Siz en son ne zaman NordVPN kullandınız?

Cumartesi kullandım 2 gün önce. Birkaç kez bağlantıyı kes yaptım. IP değiştirip denedim fakat sonuç aynı. Muhtemelen o IP adresleri omegle tarafından VPN'lerin kullandığı adres olarak biliniyor direkt banlıyorlar. Sanırım çözümü varsa bile uğraşmaya değmez. Omegle tarzı başka sitelere yönelmek en mantıklısı.

Sanırım siteye giriş yapmak bizim memlekette imkansız oldu. 6 ay gibi bir süredir psiphon ile giriş yapıyordum

Psiphon açıp siteye giriş yapın. Daha sonra psiphon kapatın bağlantı sağlıyor sonrasında ise
Looking for someone you can chat with... Ekranında kalıyor bir süredir psiphon kullanıldı. Çözüm VPN almaksa alınır ama çalışmaktan sonra hüsran olur

Seed4.Me 10 yıllık üyeliğim var pre. Oda fayda etmiyor

Konuyu yakın takibime aldım

Kendi sitesinde 15 USD fakat NordVPN artık çalışmıyor diye bilgi veren arkadaşlar var site de. Siz en son ne zaman NordVPN kullandınız?

1 ay önce kullandım.

Cumartesi kullandım 2 gün önce. Birkaç kez bağlantıyı kes yaptım. IP değiştirip denedim fakat sonuç aynı. Muhtemelen o IP adresleri omegle tarafından VPN'lerin kullandığı adres olarak biliniyor direkt banlıyorlar. Sanırım çözümü varsa bile uğraşmaya değmez. Omegle tarzı başka sitelere yönelmek en mantıklısı.

Boş ver hacı azarda takıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı