Omen 17-CK0008NT Windows 11 kurulumunda SSD gözükmüyor

Windows 11 kuramıyorum. SSD gözükmüyor.

Hocam bende de öyle sorun vardı ben USB'siz temiz format yöntemiyle çözmüştüm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat'ın bu videosunu izledim kurarken kolayca hallediliyor bu sorun. Ben 2.yol ile USB'ye gerekli dosyaları atarak yapmayı tercih ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat'ın bu videosunu izledim kurarken kolayca hallediliyor bu sorun. Ben 2.yol ile USB'ye gerekli dosyaları atarak yapmayı tercih ettim.
Deneyelim o zaman
@brkbrmk cihaz nasıl
Deneyelim o zaman
@brkbrmk cihaz nasıl
Advantec menü açamadım ben

Son düzenleme:
Deneyelim o zaman.
@brkbrmk cihaz nasıl.

Daha tam test etme fırsatım olmadı 1 yıl içinde bu 5.bilgisayarım çok fazla iade süreci falanda yaşadım artık çok kurcalamaya isteğimde kalmadı. Şimdilik tek eksi diyebileceğim alırken 6 saat pil ömrü gibi bir pazarlamaları vardı ama 6 saat görmüyor video izlerken tarayıcıda gezerken falan 3 saat gördüm. Oyun bilgisayarı olarak baktığımızda bu sürede normal sayılır. Advantec menü derken tam neyi kast ettiğini anlayamadım gelişmiş BIOS menüsünü diyorsan onu bende açamadım.

Daha tam test etme fırsatım olmadı 1 yıl içinde bu 5.bilgisayarım çok fazla iade süreci falanda yaşadım artık çok kurcalamaya isteğimde kalmadı. Şimdilik tek eksi diyebileceğim alırken 6 saat pil ömrü gibi bir pazarlamaları vardı ama 6 saat görmüyor video izlerken tarayıcıda gezerken falan 3 saat gördüm. Oyun bilgisayarı olarak baktığımızda bu sürede normal sayılır. Advantec menü derken tam neyi kast ettiğini anlayamadım gelişmiş BIOS menüsünü diyorsan onu bende açamadım.
3 saat normal oyuncu laptopları için bence belki sadece dahili ekran kartı kullanarak dahada arttırabilir belki.Evet f7 basınca ötüyor :) Yarın halledecem artık hayırlı olsun tekrardan.

3 saat normal oyuncu laptopları için bence belki sadece dahili ekran kartı kullanarak daha da arttırabilir belki. Evet F7 basınca ötüyor :) yarın halledeceğim artık hayırlı olsun tekrardan.

Sağ olun sizin de hayırlı olsun başka bir ayar yapmak için mi girmek istiyorsunuz sanırım çok bilgili değilim ama anladığım kadarıyla özelleştirilmiş bir BIOS'u var gelişmiş kısmına girilmiyor F10 ile başlattığınızda bazı ayarlara ulaşabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı