Omen 17 mi yoksa MSI katana mı?

chunli

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu laptoplardan hangisini almalıyım sizce? Çok bilgim yok MAX-Q Max-P falan ama oyunlarda en kötü 60-70 FPS almak istiyorum.

MSI katana GF76 11UC-058xtr Intel Core i7 11800h 16 GB 1TB SSD RTX3050 FreeDOS 17.3" FHD taşınabilir bilgisayar.

HP Omen 17-CK0007NT Intel Core i7-11800h 16 GB RAM 1TB SSD 6 GB RTX3060 17.3" FHD FreeDOS taşınabilir bilgisayar 4G8u6EA.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce omen siparişi verdim ama ekran kartından şüphelerim var, satıcı farklı bir şey diyor üretici farklı bir şey. Forumdaki arkadaşlara güvenerek aldım, kesin olarak bilgisi olan var mı gpu hakkında?

Arkadaşlar az önce Omen siparişi verdim ama ekran kartından şüphelerim var, satıcı farklı bir şey diyor üretici farklı bir şey. Forumdaki arkadaşlara güvenerek aldım, kesin olarak bilgisi olan var mı GPU hakkında?

130W hocam güvenebilirsiniz Omen'lerin 11. nesil laptoplarında ekran kartı 130W satıcılar yanlış verebiliyor W değerlerini genellikle.

130W hocam güvenebilirsiniz Omen'lerin 11. nesil laptoplarında ekran kartı 130W satıcılar yanlış verebiliyor W değerlerini genellikle.

Hocam konu dışı olacak biraz ama Lenovo idepad L340 modelini 1 yıl önce almıştım cihaz iyi mi şu an kullanıyorum bir sorunu yok i5 versiyonunu almıştım.

Hocam konu dışı olacak biraz ama Lenovo idepad L340 modelini 1 yıl önce almıştım cihaz iyi mi şu an kullanıyorum bir sorunu yok i5 versiyonunu almıştım.

En sorunlu Lenovo modellerinden biri ama sorun yaşamdıysan şanslı kesimdensin.

Yeni konular

Geri
Yukarı