Omen 800 vs Gamenote H2016D

Bütçe
350

Atakan Oğuzhan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu aralar kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem maalesef kısıltı Max 350 TL bütçem bulunmakta. Gamenote H2016D, Gamenote H2029u ve HP Omen 800 düşünüyorum. Bunlardan hangisini almalıyım? Veya sizin önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bu aralar kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem maalesef kısıltı Max 350 TL bütçem bulunmakta. Gamenote H2016D, Gamenote H2029u ve HP Omen 800 düşünüyorum. Bunlardan hangisini almalıyım? Veya sizin önerileriniz var mı?

Fare konusuna çok yatırım yapmana gerek yok Rampage'nin bir mouseni aldım dandik ama elime oturduğu için aldım herkesin eli farklı.

Tavsiyem vatan mediamarkta gidin mouseleri deneyin elinize hangisi oturuyorsa vatan da ucuzsa vatandan başka bir mağazadan ucuzsa oradan alın tavsiyem bu şekilde.

Fare konusuna çok yatırım yapmana gerek yok Rampage'nin bir mouseni aldım dandik ama elime oturduğu için aldım herkesin eli farklı.

Tavsiyem vatan mediamarkta gidin mouseleri deneyin elinize hangisi oturuyorsa vatan da ucuzsa vatandan başka bir mağazadan ucuzsa oradan alın tavsiyem bu şekilde.
Dostum yanlış konuya yazdın herhalde.

AAA evet neden öyle oldu ya oysa ben kulaklık kategorisine açmıştım. Yorumlarını dikkate alırım tabii ki.

400 lira bütçe yaparsanız kendimde kullandığım Rampage byx3 önerebilirim.

Ürün çok kaliteli değil fakat bu bütçe bandında en iyisi o olacaktır ürünü 1 yıldır kullanıyorum.

Malzeme kalitesi çok iyi değil sadece iyi bakman gerekiyor kolay kırılıyor iyi bakarım dersen direk al dipsessiz cızırtısız daha iyisi yok.

Ürün bu fakat 438 lira olmuş ama bu bütçede daha iyisi varsa başka arkadaşlar önersin ben hem kullandığım kulaklığı size öneriyorum tabii seçim sizin.

Geri
Yukarı