Omen by HP 16-C0032NT R7 5800HX ve RX6600M laptop alınır mı?

Sürücü sorunlari pek kalmadi galiba ama gene ihtimal var, elden slmak size çok pahaliya patlar internetten alsaniz? Veya attığım Monster'i alın 3060'in hangi versiyonu olduğu önemli mesela hocamin attığı Max-P RX6600M'den daha güçlü.

Sürücü sorunlari pek kalmadi galiba ama gene ihtimal var, elden slmak size çok pahaliya patlar internetten alsaniz? Veya attığım Monster'i alın 3060'in hangi versiyonu olduğu önemli mesela hocamin attığı Max-P RX6600M'den daha güçlü.
arkadaşım da monster var sizin attınız ürünün aynısı ekran titreşimi ve sıcaklık sorunları çok yaşıyor monsterın genel sorunu oyuzden almak istemiyorum uzun süreli kullanıcam için

omen 15 de şikayetler çok okuduklarıma göre omen 16 da benim attımda ise düzeltimiş cazip olan kısmı 32gb ram olup 1tb m2 ssd oyuzden fiyat da biraz pahalı işlemci kısmında ise 5. nesil ryzen 7 kullanılmış yeni çıkan bir işlemci diyebiliz kasa yapısıda oldukça güzel bu ürünün tedirgin eden kısmı rx6600m güzel bir kart evet ama uzun vadede sorun yaparmı emin olamıyorum rsx6600m in karşığı zaten 3060 12gb oyuzden yinede leptop ilk defa alıcam için bilgim yok :) sizden isteim ise bu ekran kartı güzel bi kartmı :)

Performnas videyoları izledim evet 35 ile 20 arası bir FPS kaybı var ama o benim için önemli değil zaten oyunnıycam oyunlaru orta da oynıycam çok ağır oyunlar değil GTA 5 PUBG LoL Valorant gibi oyunlar

Yine de aynı fiyatta daha iyisi varken niye almayasın Legion 5 Pro'nun soğutması da Omen 16'nın önünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı