HP Omen laptop 16 alınır mı?

Ömerbluyode

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir kendime hem oyun oynamak, hem de animasyon, tasarım yapmak için üniversite için bir laptop arıyordum HP Omen 16'da sıkıntısız oyun oynarım diye düşünüyorum ama animasyon ve tasarım yapabilir miyim bilmiyorum. Sizce alınır mı? Bütçem bu laptopun bütçesi civarında.

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir kendime hem oyun oynamak, hem de animasyon, tasarım yapmak için üniversite için bir laptop arıyordum HP Omen 16'da sıkıntısız oyun oynarım diye düşünüyorum ama animasyon ve tasarım yapabilir miyim bilmiyorum. Sizce alınır mı? Bütçem bu laptopun bütçesi civarında.

Çok ısınır @SadeceYiğit hocam önerebilir.

Çizim için kullanacağımı yazmayı unutmuşum. Kullanacağım laptopun kaleminin de olması önemli. Hem kalemi olup hem de oyun oynayatabilen bir laptop var mıdır emin değilim ama. :D

Bütçe nedir? Laptop stokta yok gözüküyor. Bütçe söyleyin öneri yapalım.

Aynı model laptopun 4080 modelini kullanıyorum. Eğer o attığınız cihazla kasada malzemede vs fark yapılmadıysa ısınmadığını gayet serin çalıştığını söyleyebilirim. Fiyatı iyiyse alınır. HP laptoplarda işlemci kısıtlaması var soğutmaya destek olmak adına bilginiz olsun.

Bütçe nedir? Laptop stokta yok gözüküyor. Bütçe söyleyin öneri yapalım.

Yurt dışından getirteceğim için Türkiye stokları beni ilgilendirmiyor. Yine de 50.000 TL'ye kadar bütçeyi karşılayabilirim sanırım.

Kalemi derken, ekstradan çizim tableti kullansanız olmuyor mu ?
Çizim tabletim yok. O yüzden hem çizim yapabileceğim hem de oyun oynayabileceğim sağlam bir laptop almak istedim.

Geri
Yukarı