Omen Gaming Hub Power mode nasıl olmalı?

Performansta kullanabilirsiniz bilgisayarınızı sürekli ısınmaz. Performans modunda ihtiyaç olduğu zaman fanlar kullanılır. :D HP Omen laptoplarda balanced mode kötü çalışıyor ve performansı alamıyorsunuz. En iyisi performansta kullanmanız.

Laptopum Omen 15, Omen Gaming Hub uygulamasında balanced ve performance diye iki mod var hangisi daha sağlıklıdır?

Hocam bende Omen 17 var oyundayken performansa, normal kullanımda balenced mode alıyorum. Performansta oyunda(FH5, Fortnite, Valorant) 80 derecenin üstünü görmedim.

HP Omen 17-CK0007NT kullanıyorum. Bazı arkadaşlar Acer kullanmasına rağmen benden iyi bildiklerini düşünüyorlar sanırım :D performance modunda sandığınız gibi her zaman yüksek güç tüketmiyor. NVIDIA'nın ayarlarını ezberleyip burada söylemeyin.

Markaları karşılaştırıp böyle saçma yorumlar yapman beni güldürdü.
Bilgisayar mühendisliği okuyorum, ezberlediğim bir şey yok bildiğim bir şey var. Konu sahibi arkadaş nasıl istiyorsa öyle kullansın.
Ayrıca senin gibileri eklediğim bir kara listem var, seni de oraya ekliyorum.
İyi sosyaller.

@leeEVERETT Sürekli öyle kalmasını da önermiyorum fanlar yüksek devirde çalıştığı için uzun vadede ömrü kısalıp tozlanabilir.

Markaları karşılaştırmıyorum dostum ben bizzat Omen kullanıyorum ve tabii ki de bilgisayarımın nasıl çalıştığını çok iyi biliyorum. Kara listene eklemen de inan hayatımda bir şey değiştirmeyecek zaten sıklıkla Sosyal'e yazı yazmıyorum ama seni üzmüşüm herhalde yapacak bir şey yok :)

@leeEVERETT Zamanında 21600₺'e almıştım. Şu anda bakıyorum da fiyatlar uçmuş gitmiş.

@leeEVERETT Sürekli öyle kalmasını da önermiyorum fanlar yüksek devirde çalıştığı için uzun vadede ömrü kısalıp tozlanabilir.

Markaları karşılaştırmıyorum dostum ben bizzat Omen kullanıyorum ve tabii ki de bilgisayarımın nasıl çalıştığını çok iyi biliyorum. Kara listene eklemen de inan hayatımda bir şey değiştirmeyecek zaten sıklıkla Sosyal'e yazı yazmıyorum ama seni üzmüşüm herhalde yapacak bir şey yok :)

@leeEVERETT Zamanında 21600'e almıştım. Şu anda bakıyorum da fiyatlar uçmuş gitmiş.
Hocam ben Ryzen 5 5600H RTX 3060'lı versiyonu EN1014-NT Ağustosun başında 21500'e almıştım.

Geri
Yukarı