Omen Reactor sağ tık sertliği fazla

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Selamlar, Omen Reactor'ü yaklaşık 1 hafta önce aldım. İncelemesini de yapmıştım hatta. Aklıma takıldı farenin sağ tuşu sol tıka göre daha sert ve biraz kötü hissettiriyor. Omen Reactor kullanan başka kişilerde de böyle mi? Ona göre garantiye göndereceğim fareyi.

Selam, bende yaklaşık 2 gündür kullanıyorum şu an fark ettim sağ tıkın sert olduğunu fakat şöyle bir durum daha var sol tık sesiyle sağ tıkın sesi aynı değil sizde de öyle mi acaba?

Selam, bende yaklaşık 2 gündür kullanıyorum şu an fark ettim sağ tıkın sert olduğunu fakat şöyle bir durum daha var sol tık sesiyle sağ tıkın sesi aynı değil sizde de öyle mi acaba?
hocam benim elime de bugün geldi mouse. hepsiburadadan indirimli fiyata 259 tlye Bozdan Teknolojiden aldım. Sağ tık bazen basmıyor bile yani öyle bir ağırlık ayrıca sol tıkla sesleri tamamen farklı sol tık switch sesi verirken sağ tık bildiğin 2006 microsoft mouseu sesi veriyor. Acaba mouseun kendisi mi böyle yoksa bizimkilerde mi sorun var?

hocam benim elime de bugün geldi mouse. hepsiburadadan indirimli fiyata 259 tlye Bozdan Teknolojiden aldım. Sağ tık bazen basmıyor bile yani öyle bir ağırlık ayrıca sol tıkla sesleri tamamen farklı sol tık switch sesi verirken sağ tık bildiğin 2006 microsoft mouseu sesi veriyor. Acaba mouseun kendisi mi böyle yoksa bizimkilerde mi sorun var?
Bende bozdan teknolojiden aldım. Paketleme harikaydı. Bu sorunu sadece ben yaşamadım galiba.

Çok mu ağır ? Ben de almayı düşünüyorum da
Eline avuç içi pozisyonda uyuyorsa elin büyüktür muhtemelen 😂. Ben hafif mouse sevmediğim için tam benlik oldu. Aşırı ağırlığı yok ama cs valo gibi oyunlarda pek başarılı sayılmaz. Sensörü ve malzeme kalitesi baya iyi ama fazla fps oyunları oynuyorsanız başka modellere yönelin derim
Şimdi farkettim dediğiniz şeyler bende de var. Mouse'un kendisi böyle olmalı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı