OmeTV'de yapmadığım bir şey için ban yedim

NyanKa

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Bugün ilk defa ometvye girecektim. (Daha önce siteye girdim ama hata verdiği için hiçbir konuşmaya girememiştim.) Ancak fotoğraftaki gibi bir uyarıyla karşılaştım. Şaka mı bu? Fotoğrafta siyahi bir arkadaşımız var ve +18 görüntü var. Ancak ben daha önce omegleye bile girmedim nasıl olur bu? Bir başkası mı girdi hiçbir şey anlamadım.

omegle sebebsiz ban.png

Bana da buna benzer bir şey oldu ome TV'de IP ban var sanırım anlayamadım benim IP ile mi giriyorlar?
Direk VPN kullanarak girin belki işe yarar.

Son düzenleme:
banada oldu sıkıntı ban penceresinde ban yiyen fotoğraftaki ben değildim tanımadığım bir adamdı, acaba VPN kullanınca bizim IP'mize mi bağlanıyorlar?

banada oldu sıkıntı ban penceresinde ban yiyen fotoğraftaki ben değildim tanımadığım bir adamdı, acaba VPN kullanınca bizim IP'mize mi bağlanıyorlar?

Selam. Bugün ilk defa ometvye girecektim. (daha önce siteye girdim ama hata verdiği için hiçbir konuşmaya girememiştim.) Ancak fotoğraftaki gibi bir uyarıyla karşılaştım. Şaka mı bu? Fotoğrafta siyahi bir arkadaşımız var ve +18 görüntü var. Ancak ben daha önce omegleye bile girmedim nasıl olur bu? Bir başkası mı girdi hiçbir şey anlamadım.

Eki Görüntüle 966098

Bende ban yemişim fotoğrafta 2 tane dil atan adam var

Yeni konular

Geri
Yukarı