Omix X500 alınır mı?

Bütçe
En fazla 3000
Peki neden alınmaz hocam? Özellikleri iyi gibi geldi bana.
Her şey özellik değil. Arayüzü iyi değil, güncelleme desteği diğer firmalar gibi değil. Ayrıca M21 ekran, batarya ve kamera olarak daha iyi bir cihaz.

Her şey özellik değil. Arayüzü iyi değil, güncelleme desteği diğer firmalar gibi değil. Ayrıca M21 ekran, batarya ve kamera olarak daha iyi bir cihaz.

Anladım. Teşekkür ederim.
Verdiğiniz öneriler doğrultusunda Omix'i eledim. Onun yerine Realme C25s almayı düşünüyorum. Ama HD+ ekran aklıma takıldı. FHD olmaz ise çok sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım. Teşekkür ederim.
Verdiğiniz öneriler doğrultusunda Omix'i eledim. Onun yerine Realme C25s almayı düşünüyorum. Ama HD+ ekran aklıma takıldı. FHD olmaz ise çok sıkıntı olur mu?
O markaya kadar
Oppo
Realme
Vivo
Poco
Xiaomi varken..
Omix
Tecno
Casper
Reeader
Vestel
General mobile asla alınmaz.

Marka, parca kalitesi, yazılım arayüz kalitesi vb..

Omix X500 kullanıcısıyım ve 4-5 ay oldu alalı bazı arkadaşlar oyun oynanamaz diyor oyun konusunda üzmez nasıl üzmez güncel oyunları rahatlıkla oynarsınız orta ve yüksek kalitede (oyuna göre değişir) LoL tarzı oyunlarda en yüksek ayarlar sabit 60 FPS alırsınız PUBG derseniz confing kurmadan oynarsanız düşük kalite ve dengelide de aşırı yüksek kare hızı HD ise yüksek kare hızı açılıyor confing ile girerseniz sabit 60 FPS verıyor oyun sırasında donma yavaşlama takılma ya da aşırı şekil de elinizi terletecek şekilde ısınmaz performans açısından puan 7.5/10

Yazılım dersek gayet başarılı ve stabil firma bayağı iyi ilgileniyor ve boş güncelleme yapmıyor nasıl boş yapmıyor derseniz bazi firmalar gibi yaptım demek için yapmıyor,
Son güncelleme örneğin.
Video kayıt seçenekleri.
720p @ 30FPS.
1080p @ 30FPS.
1080p @ 60FPS (güncelleme sonrası)
1440p @ 30FPS (güncelleme sonrası)
Kamera geliştirildi.
Ve Android 12 gelecek bu güncelleme ile VRAM gelecek 4-6 GB yeni bir firma için gayet başarılı.

Pil konusunda 5000MAH 5-6 saat çeyrek parlaklıkta LoL oynuyorum en yüksek ayarda %100 --->%60-50 arasına düşüyor aralıksız oynarsanız oyun oynamam derseniz 1.5gün çıkarır rahat 2 günü zorlar.

Uzun lafın kısası alın X500 almayı düşünen alsın kutusundan kablosuz kulaklık çıkıyor ve bayağı iyi (not: 6 GB versiyonu alın <3)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı