Omix X700 mü POCO X3 Pro mu?

Roxy1F

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Omix X700 250GB 8RAM veya POCO X3 Pro telefon alacağım sizce ikisinden hangisi daha iyi pocomu yoksa Omix mi, arada kaldım yardımcı olur musunuz?

Konunun dışında ama kirin işlemci hastası mısınız 😍 ben öyleyim de.

Evet öyleyim 😇! Kirin SoC'ler, MediaTek kendini geliştirmeden önce; Qualcomm'un gerçek rakibiydi. Son çıkan Kirin 9000, o zamanlar rakip olarak tanıtılan Snapdragon 888 - 888 Plus'tan bariz şekilde daha iyiydi. EMUI ile tam uyumlu olarak çalışıyordu (Apple'ın Bionic SoC'larının iOS ile tam uyumlu çalıştığı gibi, çünkü başka bir markaya satmak gibi bir dertleri yoktu Kirin'i).

Ama şu an oluşan boşluk MediaTek Dimensity gibi SoC'lara kaldı.

Evet öyleyim 😇! Kirin SoC'ler, MediaTek kendini geliştirmeden önce; Qualcomm'un gerçek rakibiydi. Son çıkan Kirin 9000, o zamanlar rakip olarak tanıtılan Snapdragon 888 - 888 Plus'tan bariz şekilde daha iyiydi. EMUI ile tam uyumlu olarak çalışıyordu (Apple'ın Bionic SoC'larının iOS ile tam uyumlu çalıştığı gibi, çünkü başka bir markaya satmak gibi bir dertleri yoktu Kirin'i).

Ama şu an oluşan boşluk MediaTek Dimensity gibi SoC'lara kaldı.
Bende Kirin 980 işlemcili Huawei Mate 20 Pro kullanıyorum. Huawei hayranıyım ancak yanlış anlaşılmasın, sadece Huawei tercih eden bir fanboy değilim.

Geri
Yukarı