Omuz ağrısı

rowls14

Centipat
Merhabalar, benim sol omzum geçen hafta cumartesinden beri ağrıyor ve dün doktora gittiğim de bana omzuma röntgen çektirerek sadece kas ağrısı diye ağrı kesici iğne yaptı ve 2 tane ilaç verdi. Vurduğu ağrı kesici iğne zerre gram omuz ağrımı geçirmedi ve omuz ağrım hala devam ediyor, dayanılmaz bir ağrı yok ama kolumu geriye çekerken sağlam bir ağrı giriyor. Bahçelievler devlet hastanesine gitmiştim. Acaba başka ne önerirsiniz ya da bu omuz ağrısı kaç gün sürüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. ihtimal ya tutulmuştur.
2. ihtimal ise benim de başıma gelen çilekeş bir dönem olan sinir sıkışmıştır. Bu ağrı anlatılmaz yaşanır, bende halısahada bu durumu yaşadım. Tavsiyem organik zeytinyağı ile ovup varsa bandaj ile sarman. Sıcak su torbası da koyabilirsin mümkün mertebe yavaş hareket et.

2. ihtimal ise benim de başıma gelen çilekeş bir dönem olan sinir sıkışmıştır. Bu ağrı anlatılmaz yaşanır, bende halısahada bu durumu yaşadım. Tavsiyem organik zeytinyağı ile ovup varsa bandaj ile sarman. Sıcak su torbası da koyabilirsin mümkün mertebe yavaş hareket et.
Bende yaşadım aynı şeyi. Her dakika küfrediyorsun. Orayı sıcak tutmak en iyisi.

Harbi canım dehşet yanmıyor ama harbi temiz bir ağrısı var :D
Arkadaşların dediği gibi sinir sıkışması olabilir. Birkaç gün daha bakın eğer düzelme olmazsa bir uzmana görünün. Geçmiş olsun.
Göründüm zaten Bahçelievler Devlet Hastanesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı