Omzumdan dirseğe doğru kısımda acı hissetmek

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar. Günde 8 saat bilgisayar başında çalışıyorum, sürekli aktif bir şekilde klavye mouse kullanıyorum. Bugün mesaiye oturmadan önce sağ omzumdan dirseğime doğru olan kısımda, kürek kemiğime doğru çok şiddetli bir acı hissettim. Şu an kolumu hareket ettirmekte zorlanıyorum, hatta zorla hareket ettirmeye çalışınca uyuşmaya başlıyor. Nedeni ne olabilir? Bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Günde 8 saat bilgisayar başında çalışıyorum, sürekli aktif bir şekilde klavye mouse kullanıyorum. Bugün mesaiye oturmadan önce sağ omzumdan dirseğime doğru olan kısımda, kürek kemiğime doğru çok şiddetli bir acı hissettim. Şu an kolumu hareket ettirmekte zorlanıyorum, hatta zorla hareket ettirmeye çalışınca uyuşmaya başlıyor. Nedeni ne olabilir? Bir öneriniz var mı?
Sinir sıkışması olabilir. Mutlaka ortopedi doktoruna gidin. Geçmiş olsun.

Akşam üzeri ağrı baya bi hafifledi, uyudum tekrar uyandım yine aynı acı var çok garip. Çarşamba günü izinliyim, çarşamba gideyim bari.
Çok geçmiş olsun tekrardan. Zorlayacak ve ani hareket yapmayın, ağır bir şey kaldırmayın. Sıcak su ile duş alın, masaj yapın bir de. Su çok sıcak olmasın. Mutlaka doktora gidin. İyi geceler 🙂

Geri
Yukarı