Onaylanmayan Konularınızı Buraya İletin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Birisi

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar yeni sistem ile konuların herkes için görünüme açılması için yetkili kişilerin (Moderatör, Yönetici, vb.) konuları onaylaması gerekiyor. Bu da bazen çok uzun sürebiliyor. Mesela benim açtığım konu neredeyse 1 saati geçti ancak konu onaylanmadı. :eek:

Açtığınız konular onaylanmadıysa bu konuya mesaj atıp, yetkili kişileri konunuzu onaylanmasını bekleyin. Böylece bu bekleme süresini kısaltmış oluruz.

Not: Yöneticiler bu konuyu uygun görmezlerse lütfen kapatsınlar. @Recep Baltaş @Ali Güngör @MF @Murat5038
Önemli not: Bu konuya sadece ''Benim açtığım konu açılalı ... saat, dakika, salise :D oldu, yetkili kişilerin bu konuyu kontrol edip onaylamasını istiyorum.'' şeklinde mesaj atınız.
Not: Belki konuyu rapor etmek de işe yarayabilir.

Acaba bu konu ne zaman onaylanacak? :D

Son düzenleme:
Bu gibi konu açılması gereksizdir. Konular yönetimin denetim hızına bağlıdır. Tüm konular denetimde gözüküyor, yeri ve zamanı geldiğinde onaylanacaktır. Uygun görülmeyen konular düzeltilip yayınlanacak uygun görülmeyen silinebilmektedir. Bu konu hakkında rapor olarak bildirmekte ceza nedenidir bildirmek isterim(Neden: Çünkü rapor'u incelemek denetlenecek konulardan zaman kaybına yol açacaktır).

Böyle bir şey konuların daha uzun beklemesine yol açacaktır, yöneticilere sistem dışı her erişim denemesi (Request) vakit harcatarak gecikme değerini (Latency) arttırmaktadır. Zaten konuların hepsinin takip edildiği bir sistemimiz var ve takip ediyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı