Onboard ekran kartı ile oyun oynamak sisteme zarar verir mi?

Siz daha oyunu nasıl çalıştırmanız gerektiğini bile bilmiyorsunuz, düşük ayarlarda oynamak öyle yapmak böle yapmak eski bilgilerle performans almaya çalışırsanız daha elinizdeki sistemi bile kullanamazsınız. Ben sana diyorum ki evimdeki bilgisayarda bu FPS'i kendim aldım. Sen istediğini de ben kendim aldığım FPS'e mi inanıcam sana mı?
Arkadaş galiba anlamak istemiyor. (n)(n)(n)
Peki soruyorum nasıl çalıştıracağız oyunu çok merak ettim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konudan sapmayalım bence de. Hiçbir zararı olmaz paşa paşa kullanırsın. Ben şuan i7 6700k yı bu şekilde kullanıyorum. Bf 4 45 fps civarı alabiliyorum 720p düşük detaylarda.

kullanılır fakat işlemciyi apu işlemci almanızı tavsiye ederim böylelikle ekran kartı takmadan rahatlıkla hem oyun oynarsınız hem yayın yaparsınız. bir süre sonra yanına gtx1050 gibi bi ekran kartı da olursa pubg oynarken bile yayın yapabilirsiniz. işlemci tavsiyem. Amd ryzen 5 2400g. extra bilgi olarak işlemci sadece cpu odaklı yani gpu belleği yok ise anakarta bileşik (onboard) ekran kartı ile oyun falan oynayamazsınız. Lol bile zor açar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı