Onboard Intel 965 laptop ile Windows 11 uyumlu mu?

Yok zaten şu an Windows 10 kullanıyorum 64 bit.
Anlıyorum. Ama ben de önceden 5400 RPM HDD'li bir laptopa sahiptim. Sizinkine göre daha iyi ama normalde kötü bir donanıma sahipti. Gerçekten korkunç bir deneyimdi ne diyeceğimi bilmiyorum. Şuan bana Windows 10'u o HDD ile tekrar kullan deseler hayatta kabul etmezdim. Bu arada nasıl sorunsuz kullanıyorsunuz merak etmedim değil açıkçası :).

Anlıyorum. Ama ben de önceden 5400 RPM HDD'li bir laptopa sahiptim. Sizinkine göre daha iyi ama normalde kötü bir donanıma sahipti. Gerçekten korkunç bir deneyimdi ne diyeceğimi bilmiyorum. Şu an bana Windows 10'u o HDD ile tekrar kullan deseler hayatta kabul etmezdim. Bu arada nasıl sorunsuz kullanıyorsunuz merak etmedim değil açıkçası :).

Tamam abi.

Anlıyorum. Ama ben de önceden 5400 RPM HDD'li bir laptopa sahiptim. Sizinkine göre daha iyi ama normalde kötü bir donanıma sahipti. Gerçekten korkunç bir deneyimdi ne diyeceğimi bilmiyorum. Şu an bana Windows 10'u o HDD ile tekrar kullan deseler hayatta kabul etmezdim. Bu arada nasıl sorunsuz kullanıyorsunuz merak etmedim değil açıkçası :).

Yani sorunsuz desem yalan olur donuyor inan PS3'üm var ona oyun yüklemek için sadece bilgisayardaki veriyi flaşa atacağım sadece işlem bu ama 3. denemem de oldu:(

Yani sorunsuz desem yalan olur donuyor inan PS3'üm var ona oyun yüklemek için sadece bilgisayardaki veriyi flaşa atacağım sadece işlem bu ama 3. denemem de oldu:(
Evet işte demek istediğim de bu zaten. SSD alırsanız bence windows 11 kurabilirsiniz ama şuanki haliyle bence uzak durmak en mantıklısı.

Geri
Yukarı