One Piece animesindeki 15. bölüm mangada hangi bölüme denk geliyor?

Sekiro San

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tam hatırlamıyorum ama 15-20 arası mangada hangi cilde denk geliyor veya bir cildin ortasına geliyorsa bir sonraki cilt nedir? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir animede bölümün sayısını (one piece ep 15) + yanına fandom ekleyerek fandom sitesine giriş yapabiliyorsunuz. Orada da tam olarak mangada hangi bölümlere denk geldiği yazar.

35-36-37'ye denk geliyor kısaca.
çok teşekkür ederim sadece one piece değil diğerlerinede çok yardım ettiniz bu siteyle :)

35-36-37'ye denk geliyor kısaca. Çıldırma derecesine geldim.Eskiden Wikipedia'da manga bölümlerinin hangi cilttle olduğunu gösteriyordu şimdi bulamadımda acaba bir site sunar mısınız

35-36-37'ye denk geliyor kısaca.
Çıldırma derecesine geldim.Eskiden Wikipedia'da manga bölümlerinin hangi cilttle olduğunu gösteriyordu şimdi bulamadımda acaba bir site önerirmisiniz bunula alakalı teşekkürler.

Son düzenleme:
Where Does The Anime Leave Off? şöyle bir site var ama bu üstteki gibi değil sadece nerede başlayıp nerede bittiğini, okuyacaksam baştan mı, animenin kaldığı yerden mi devam edeyim gibi soruları cevaplıyor. Üstteki gibi bir site bildiğim kadarıyla yok. Animeye göre aratıp bakacaksın artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı