One Piece hangi bölümler atlanmalı?

Kaliteli dediğiniz animeler neler? My Hero academia mı?
Hayır. Monster, JoJo, Steins Gate, Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Hajime no İppo anime olarak aklıma gelenler bunlar manga olarak ta baya kaliteli seriler var isterseniz söyleyebilirim.

Hayır. Monster, jojo, steins gate, samurai champloo, cowboy bebop, hajime no ippo anime olarak aklıma gelenler bunlar manga olarak da bayağı kaliteli seriler var isterseniz söyleyebilirim.

One Piece'in aşağı kalır bir yönü olduğunu düşünmüyorum. Tabii sizin zevkiniz. Sonuçta sounen anime.

Hayır. Monster, JoJo, Steins Gate, Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Hajime no İppo anime olarak aklıma gelenler bunlar manga olarak ta baya kaliteli seriler var isterseniz söyleyebilirim.
Cowboy Bebop ve Samurai Champloo'nun One Piece kadar iyi olmadığını düşünüyorum. Örnek verdiğiniz seriler daha çok seinen tarzı, galiba insanlar shounen'den sonra seinen'e geçince shounenin vasat olduğunu düşünüyor.

Filler hariç hiç bir bölüm atlanmamalı özellikle Skypia sezonu.

Cowboy Bebop ve Samurai Champloo'nun One Piece kadar iyi olmadığını düşünüyorum. Örnek verdiğiniz seriler daha çok seinen tarzı, galiba insanlar shounen'den sonra seinen'e geçince shounenin vasat olduğunu düşünüyor.

Filler hariç hiç bir bölüm atlanmamalı özellikle Skypia sezonu.
Hala güzel shounenler var ben seviyorum ama artık seinen okuyunca böyle seriler okurken çocuk serisi gibi geliyor yanlış anlamayın da.

Hala güzel shounenler var ben seviyorum ama artık seinen okuyunca böyle seriler okurken çocuk serisi gibi geliyor yanlış anlamayın da.
Shounen zaten bildiğim kadarıyla genç erkek oğlan demek yani gençlere hitap ediyor bende eminim ki yaşım ilerleyince shounene olan ilgim azalacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı