Oyun ONE PIECE Pirate Warriors 4 %80 indirimle 49,80 Deluxe Edition 56,85

Çok severim de oyun hoşuma gitmiyor :) ama Spider-Man gibi çıkarsalar One piece kafayı yerim evi barkı satarım alırım :)
Dediğine en yakın One Piece World Seeker var yeni başladım oynamaya. Pek sardığı söylenemez ama idare ediyor gibi gibi.

One piece hayranı olsam da pirate warriors oyunları bence çok kötü.
Daha pirate warriors serisine giremedim. Odyssey i oynadım, sıra tabanlı oyunları çok sevmem ama yine de beğendim. Burning Blood çok güzeldi ama 30 fps kilidi olmasa çok daha güzel olacak. World Seeker oynuyorum şu an çok beğendiğimi söyleyemem ama daha 2 3 saat oynadım bir 10 saat daha gömeyim o zaman belli olur.

Dediğine en yakın One piece world seeker var yeni başladım oynamaya. Pek sardığı söylenemez ama idare ediyor gibi gibi.

Daha pirate warriors serisine giremedim. Odyssey'i oynadım, sıra tabanlı oyunları çok sevmem ama yine de beğendim. Burning blood çok güzeldi ama 30 FPS kilidi olmasa çok daha güzel olacak. World seeker oynuyorum şu an çok beğendiğimi söyleyemem ama daha 2 3 saat oynadım bir 10 saat daha gömeyim o zaman belli olur.

Bende One piece yi hayranıyım manga güncel anime güncel ancak oyunlarını bende de sevemedim bir türlü world seeker var ama keyif alamadım nedense.

One piece manga güncelim, severim takip ediyorum ama oyunlarını bende cidden sevemedim. World seeker oyunları güzel mi acaba?
Açık dünya ama ortalama altı, map dizaynı kötü, grafikler fena değil, luffy ile ordan oraya uçmak eğlenceli. Karakteri geliştirebiliyoruz skilleri açıyoruz elephant gatling falan. RPG tarafı var biraz item falan takıyorsun tabi görünüşün değişmiyor. Hikayesi çok çekmedi yani başlangıcı güzeldi fakat oyun içindeki konuşmalar seslendirilmemiş bu da uzaklaştırıyor biraz sizi. İndirimde baya ucuzluyor 30 lira falan oluyor o fiyata sigara bile yok artık. Biraz oyunu izleyip çok daha fikir sahibi olabilirsin.

Bence alınmaz yakında Steam indirimleri olacak Danganronpa seti alın veya Steins Gate alın paket olarak bin kat daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı