Epic Games Sherlock Holmes Chapter One Deluxe Edition sürümü 49,80 TL

AhmetKonyaspor

Centipat
Daha fazla  
Chapter One oyununun kapsamlı olan DLC içeren Deluxe versiyonu indirimde ve sadece 49,80 TL. Geçen ayki indirimlerde Deluxe versiyonu 199 TL idi. İndirim sadece normal versiyonda vardı bu sefer düz oyun indirimde değil, Deluxe indirimde. Epic Games'te bir garip vallahi. Neyse uzatmadan söyleyelim 49 TL'ye alınır hem de Deluxe versiyon almış olacaksınız. Geçen indirimde düz versiyonu 39 TL'ye almıştım ben. Keşke bekleseydim diyorum.

IMG_20231231_024511.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Deluxe sürümü içerisindeki DLC'ler bugüne dek beğenilmedi ve çok az mı satın alındı acaba ki düz sürümü indirime girmemişken Deluxe sürümünü indirime sokmuşlar?

Deluxe sürümü içerisindeki DLC'ler bugüne dek beğenilmedi ve çok az mı satın alındı acaba ki düz sürümü indirime girmemişken Deluxe sürümünü indirime sokmuşlar?

Hocam standart sürüm yerine deluxe indirime giren başka oyunlarda var kaliteli oyunu bilmiyorum o yüzden oyun özelinde söylemedim.

Sherlock serisinin en iyi oyunlardan biri. Daha geçenlerde aklıma geldi Sherlock Epicte ne durumda alıp kütüphaneye ekleyeyim diye, sonra unutmuştum. Konu sayesinde hatırladım alıp ekledım. Teşekkürler.

Chapter One oyununun kapsamlı olan DLC içeren Deluxe versiyonu indirimde ve sadece 49,80 TL. Geçen ayki indirimlerde Deluxe versiyonu 199 TL idi. İndirim sadece normal versiyonda vardı bu sefer düz oyun indirimde değil, Deluxe indirimde. Epic Games'te bir garip vallahi. Neyse uzatmadan söyleyelim 49 TL'ye alınır hem de Deluxe versiyon almış olacaksınız. Geçen indirimde düz versiyonu 39 TL'ye almıştım ben. Keşke bekleseydim diyorum.

Eki Görüntüle 2069541
Bu tek bir oyun mu yoksa set mi anlamadım

Oyunun Türkçe desteklediğini de belirtelim, keşif ve dedektif tarzı oyunları beğenenler kesinlikle almalı. Deluxe sürümünün Steam indirimli fiyatı ise 211 TL, Epic'te kuponla 33 TL'ye falan alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı