One Punch Man Yeraltı Kralı ve God

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Baştan belirteyim spoiler içeriyor

Bildiğiniz gibi Saitama rüyasında Yeraltı Kralı adında yenemediği (zorlandığı) bir rakiple karşılaşıyor ve eğlendiğini hissediyordu. Mangasını okuyanların veya fandom gibi sitelerinde dolaşanlar biliyordur. God isminda garip bir yaşam formu var. Evsiz İmparatora gücünü veren. (Belirteyim ikisi arasında bir bağlantı yok %99.99). Sizce Saitama son savaş God ile mi olacak Yeraltı Kralı ile mi? Son olarak belirtmek isterim Yeraltı Kralı'nın varlığı kesin değil diye biliyorum. Ama varmış gibi konuşalım.

Bende merak ediyorum aslında ama pek bir bilgim yok.

Baştan belirteyim spoiler içeriyor.

bildiğiniz gibi saitama rüyasında yeraltı kralı adında yenemediği (zorlandığı) bir rakiple karşılaşıyor ve eğlendiğini hissediyordu. Mangasını okuyanların veya fandom gibi sitelerinde dolaşanlar biliyordur. God isminda garip bir yaşam formu var. Evsiz imparatora gücünü veren. (belirteyim ikisi arasında bir bağlantı yok %99.99). Sizce saitama son savaş god ile mi olacak yeraltı kralı ile mi? Son olarak belirtmek isterim yeraltı kralı'nın varlığı kesin değil diye biliyorum. Ama varmış gibi konuşalım.

Saitamanın şimdiye kadarki en büyük dövüşü
boros ileydi bence kanka mangalarını okursan bulabilirsin bildiğim kadarıyla canavarlardan sonra robotlar ile vs var sonrasını bilmiyorum
Soruna gelirsek bence yer altı kralı değildir sonuçta
denizlerin kralını tekte götürdü yer altı falan işlemez bence god konusunda pek bilgim ama son dövüş goku gibi tanrılar ile olabilir inş tanrıya tek atmaz 🤣

Son düzenleme:
Bende merak ediyorum aslında ama pek bir bilgim yok.

Saitamanın şimdiye kadarki en büyük dövüşü
boros ileydi bence kanka mangalarını okursan bulabilirsin bildiğim kadarıyla canavarlardan sonra robotlar ile vs var sonrasını bilmiyorum
Soruna gelirsek bence yer altı kralı değildir sonuçta
denizlerin kralını tekte götürdü yer altı falan işlemez bence god konusunda pek bilgim ama son dövüş goku gibi tanrılar ile olabilir inş tanrıya tek atmaz 🤣
Mangasını okudum. Ve açıkçası God'un tanrı olduğunu düşünmüyorum. Webcomic bulmuştum ondan ufak bir spoiler yedim. God, Evsiz İmparator'dan verdiği güçleri alıyordu ve ölüyordu E.İ. O yüzden sadece başkalarına çok yüksek güçler verebilen biri olduğunu düşünüyorum. Ha tabi illaki öyle demiyorum. Tanrı olma ihtimali de var.

Geri
Yukarı