One S gamepad şarj edilebilir pil önerisi

Dudilamasyon1

Hectopat
Yer
Aydın
Xbox One S gamepad için şarj edilebilir pil arıyorum. Sizce bu mu yoksa bu mu daha iyidir? Bunlardan daha iyi olduğunu düşündüğünüz piller varsa da benimle paylaşırsanız sevinirim. (konuyu yanlış yere açtım büyük ihtimalle kusura bakmayın.)

Hocam, GP olan daha avantajlı gibi duruyor. Alabilirsiniz.

Ben Duracell kullanıyorum. Modelini bulamadım ama 1 yıldır çok memnunum. 4 tane pili vardı, ikisini controllera takıyordum diğer ikisini şarj cihazına. Böyle bir döngü var.

Xbox One S gamepad için şarj edilebilir pil arıyorum. Sizce bu mu yoksa bu mu daha iyidir? Bunlardan daha iyi olduğunu düşündüğünüz piller varsa da benimle paylaşırsanız sevinirim. (konuyu yanlış yere açtım büyük ihtimalle kusura bakmayın.)
Ben Duracell şarj edilebilir piller ile GP'nin şarj aletini kullanıyorum gayet güzel bir şekilde şarj oluyor.

Biraz daha fazla verip Duracell alabilirsin. Eğer 2 link arasındansa kesinlikle GP. Gayet kaliteli bir marka. Bende gündelik kullanımda onu kullanıyorum. Zamanında 8'li set almıştım. Hala taş gibi. Hem 2700 mAh sizi baya bir götürür. Ben kolun pilini ayda 1 değiştiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı