Çözüldü OneDrive adlı uygulama dosya kaybetmeden nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Maylovaci

Centipat
Herkese iyi akşamlar diliyorum. Bilgisayarımda (Windows 11) OneDrive yedeklemesi aktif değil ama dosyalar OneDrive'a iniyor. Mesela masaüstü klasörü OneDrive içinde. Nasıl içindeki dosyaları yedekleyip OneDrive'yi silebilirim?

Çözüm
İçindekiler sade yedekleme ise sil gitsin. Diskinde olmayan dosyalar varsa, önce onları diskine kopyala, sonra sil gitsin. "Progamlar ve Özellikler" den sileceksin.
İçindekiler sade yedekleme ise sil gitsin. Diskinde olmayan dosyalar varsa, önce onları diskine kopyala, sonra sil gitsin. "Progamlar ve Özellikler" den sileceksin.

Çözüm
Dediğiniz gibi yedekledim ve kaldırdım. Ancak masaüstündeki dosyaya sağ tıklayıp özellikler dediğim zaman users/ One Drive yazıyor. Uygulamalarda gözükmesede C diskinde One Drive gözüküyor.

C/: Kulanıcılardan One Drive'a girip Masaüstü klasörünü kullanıcılara attım. Sonra One Drive'ı sildim. Sorunum çözüldü. Ama önce arkadaşın dediği işlemleri yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı