OneDrive kaldırılmıyor

riozgi

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 Gb
SSD veya HDD modeli
1Tb
Ekran kartı
Gt635m
İşlemci
İ7-3632QM
1651149499578.png

Bilgisayara format attım ama OneDrive yüzünden windows.old klasörü silinmiyor. Bütün izinleri verdim, OneDrive silinmiyor.

Ek olarak, verdiğim Regedit dosyasını yapmak istemezseniz, Windows'un arama yerine geçici dosyaları sil yazın, geçici dosyalara girin orada çıkması lazım.

Ek olarak, verdiğim Regedit dosyasını yapmak istemezseniz, Windows'un arama yerine geçici dosyaları sil yazın, geçici dosyalara girin orada çıkması lazım.

Deniyorum hemen.

Yine olmuyor erişim var yönetici hesap kullandığım silmeye çalıştığımda veya tıkladığımda "sistem dosyaya erişemiyor" diyor.
Ayarlar'a girin, uygulamalar'ı açın.
Ne isterseniz kaldırın.

Yüklü değil format attıktan sonra windows.old klasöründe kalmıştı.

Son düzenleme:
Deniyorum hemen.

Yine olmuyor erişim var yönetici hesap kullandığım silmeye çalıştığımda veya tıkladığımda "sistem dosyaya erişemiyor" diyor.

Yüklü değil format attıktan sonra windows.old klasöründe kalmıştı.

Bug olmuş. Sanırım Revo Uninstaller'da nişan modu vardı, onu o dosyanın üzerine getirdiği zaman siliniyordu. Nasıl kullandıldığı hakkında fikrim yok. Araçlar sekmesinde olması lazım.

Bug olmuş. Sanırım Revo Uninstaller'da nişan modu vardı, onu o dosyanın üzerine getirdiği zaman siliniyordu. Nasıl kullandıldığı hakkında fikrim yok. Araçlar sekmesinde olması lazım.
bakıp deniyorum
Olmuyor yeniden format atmam gerek galiba

Bakıp deniyorum.

Olmuyor yeniden format atmam gerek galiba.

Bunun için format atmanıza gerek yok. Windows hatası olmuş. Hangi program ile yapacağınızı bilmiyorum ama bir yöntemle o dosyayı silebilirsiniz. @AJFA, yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı