Çözüldü OneDrive kişisel kasayı isimlendirmeden ötürü eşitlemiyor

• Konuyu başlatan TTfT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 95
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TTfT

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, OneDrive kişisel kasanın adı yüzünden eşitlenmediğini söylüyor. Tekrar adlandır dedim, olmadı. Ad değiştirdim, olmadı. Ne yapman gerekiyor, kaldırırsam sorun olur mu?

1712576496977.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Reis sorunu çözebildin mi aynı sorun bende de var arkadaşın dediği şeyleri yaptım olmadı.
Hocam bendeki sorun kişisel kasanın kısayolu ile ilgiliydi. Kısayol olduğundan sildim başka bir kısayolu vardı zaten benin drive'da. Problem de çıkmadı ama sen bilirsin sana kalmış.
Edge'yi açın.
1-) aşağıdaki linki kullanarak bulut(OneDrive) hesabınıza giriş yapın.
2-) burada kişisel kasanızı kontrol edin ve giriş yapın. Kasa içinde önemli bir şey yok ise içindekileri silin. Önemli bir şey var ise önce kasa içindekileri PC'ye indirin sonra silin.
3-) kasa ismini tekrar değiştirin. (...) Ya tıklarsanız yeniden adlandır seçeneğini göreceksiniz.

Reis sorunu çözebildin mi aynı sorun bende de var arkadaşın dediği şeyleri yaptım olmadı.
Hocam bendeki sorun kişisel kasanın kısayolu ile ilgiliydi. Kısayol olduğundan sildim başka bir kısayolu vardı zaten benin drive'da. Problem de çıkmadı ama sen bilirsin sana kalmış.

Çözüm

Geri
Yukarı