OneDrive klasörü silinirse ne olur?

siyahprenses

Centipat
Bilgisayarımdan OneDrive eşitlemesini durdurdum şimdi de yer kaplamasın diye OneDrive klasörünü silmeyi düşünüyorum. Bilgisayarımda bulunan OneDrive klasörünü silersem nolur?

Dosyalarını yedeklemeden klasörün içinde tutmuyor. Yedeğini aldığı için klasörün içinde tutuyor. Tahminimce Windows 10 kullanıyorsun, OneDrive sitesine giderek yedeklenmiş fotoğraflarını bulabilirsin:
Bu siteden giriş yap, bir kontrol et.
Oldu, yanlışlıkla sile bastım ve masaüstündeki 150 GB dosyam gitti. OneDrive'a yedekli değildi onlar. Geri getirmenin bir yolu var mı?
Bir dönüş sağlarsan sevinirim, 150 GB dosyanın çöp olmasını istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalarını yedeklemeden Klasörün içinde tutmuyor yedeğini aldığı için klasörün içinde tutuyor tahminimce windows 10 kullanıyorsun one drive sitesine giderek yedeklenmiş fotoğraflarını bulabilirsin:
bu siteden giriş yap bir kontrol et .

Bir dönüş sağlarsan sevinirim 150GB dosyanın çöp olmasını istemem.
Evet Windows 10 kullanıyorum. 5 GB alanlık hesabım vardı, OneDrive sitesinde görünmüyor silinen dosyalarım. Dosyalar silinince OneDrive oturumumu açtım ve klasörü geri yükledim ama sadece yedekli olan kısım yüklendi.
OneDrive geri dönüşüme bakabilir misiniz site üzerinden?
Baktım ama dosyalarım OneDrive'a yedekli olmadığından orada görünmüyor.

Bilgisayarımdan OneDrive eşitlemesini durdurdum şimdi de yer kaplamasın diye OneDrive klasörünü silmeyi düşünüyorum. Bilgisayarımda bulunan OneDrive klasörünü silersem nolur?
Tam olarak dun seninle ayni hataya dustum ve dosyalarim OneDrive geri donusum kutusunda bile degildi. Sen nasil duzeltti,n duzeltebildin mi? Mesaji gorup yardimci olursan sevinirim.

Dosyalarını yedeklemeden klasörün içinde tutmuyor. Yedeğini aldığı için klasörün içinde tutuyor. Tahminimce Windows 10 kullanıyorsun, OneDrive sitesine giderek yedeklenmiş fotoğraflarını bulabilirsin:
Bu siteden giriş yap, bir kontrol et.

Bir dönüş sağlarsan sevinirim, 150 GB dosyanın çöp olmasını istemem.
merhaba hocam ben yaklaşık 1.30saat önce ondrive klasörünün kısayolunu aldım bir klasöre attım orda oyun dosyalarım modlarım her şeyim vardi normalini sileyim dedim kısayolu var diye tüm modlar kalsörler gitti ve en önemlisi bu bilgisayar içinde bulunan indirilenler klasörüde silindi ondrive.com dan hesabımı girip çöp kutusuna bakıyorum silinen dosyalarda bir tanesi bile yok gerie getirebilirmiyim. indirilenler klasörü gittiği için format atsam o klasör geri gelirmi ne yapmalıyım çok endişeliyim hocam lütfen yardım

Yeni konular

Geri
Yukarı