Çözüldü OneDrive küçük değişiklikler için bütün dosyayı indiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MrPrinter

Decapat
Daha fazla  
Merhaba OneDrive kullanmaya yeni başladım, çok bir bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim.

Örneğin bir PDF üzerinde değişiklik yapıyorum, dosya boyutu 129 MB ve kaydedip eşitliyorum fakat başka cihazdan giriş yaparken sadece değişikliği senkronize etmek yerine bütün dosyayı baştan indiriyor. Bütün dosyayı indirmeden sadece değişikliği senkronize etmenin bir yolu var mı acaba?

Yanıtlayan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır bildiğim kadarıyla yok. Siz ufak bir değişiklik yapmış olsanız dahi o değişiklik bütün dosyaya etki ediyor ve dosyanın güncellenmesi gerekiyor. Dosyayı parçalara ayırıp hangi bölgesinde değişiklik yapıldığını görmesi mümkün değil bu sebeple her seferinde tekrar indirecek ne yazık ki.
Hayır bildiğim kadarıyla yok. Siz ufak bir değişiklik yapmış olsanız dahi o değişiklik bütün dosyaya etki ediyor ve dosyanın güncellenmesi gerekiyor. Dosyayı parçalara ayırıp hangi bölgesinde değişiklik yapıldığını görmesi mümkün değil bu sebeple her seferinde tekrar indirecek ne yazık ki.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı