OneDrive neden bu kadar ucuz?

Fimbulwinter0

Picopat
Daha fazla  
Gördüğünüz üzere 1TB ve 6TB OneDrive abonelikleri 100GB aboneliğe göre aşırı derecede ucuz. Bunun sebebi nedir biliyor musunuz? Bir hata mı var şu anda ya da uzun süredir böyle mi? Son olarak da siz hangi bulut depolama servisini kullanıyorsunuz ve hangisini önerirsiniz? Ben şu anda Google Drive kullanıyorum ve kullanmamın tek sebebi bilgisayarımda sanki bir depolama aygıtı gibi görünüyor olması.

IMG_4676.png

Son düzenleyen: Moderatör:
OneDrive kullanıyorum, memnunum. Google Drive belgeleri otomatik kaydedebiliyor mu? Örneğin Word, Excel dosyalarını oluşturur oluşturmaz güncel olarak kayıt altına alabiliyor mu?

İyiymiş. Web sitesinde aynı fiyatları göremedim. Direkt Microsoft 365'e yönlendiriyor ve fiyatlar daha pahalı.

Hocam uygulamasından baktım ben iPhone üzerinden böyle fiyatlar. Cihaz ya da uygulamaya göre değişiyor olabilir.

Benim düşüncem driver daha önde ve onu geçmeye çalışıyor bundan dolayı düşük fiyatlar.

Fiyatlar çok iyi kullanmak istiyorum ama birden fiyatları arttırırlarsa ki yapabilirler sürekli oradan oraya taşımaya uğraşmak istemiyorum dosyaları. OneDrive'da yıllık da alınmıyor çünkü sanırım. Diğer ay ne olacağı belirsiz.

OneDrive kullanıyorum, memnunum. Google Drive belgeleri otomatik kaydedebiliyor mu? Örneğin Word, Excel dosyalarını oluşturur oluşturmaz güncel olarak kayıt altına alabiliyor mu?

Sanırım alamıyor. Emin değilim yalan olmasın ama ben o olayı sadece OneDrive'da gördüm.

Hocam uygulamasından baktım ben iPhone üzerinden böyle fiyatlar. Cihaz ya da uygulamaya göre değişiyor olabilir.

Fiyatlar çok iyi kullanmak istiyorum ama birden fiyatları arttırırlarsa ki yapabilirler sürekli oradan oraya taşımaya uğraşmak istemiyorum dosyaları. OneDrive'da yıllık da alınmıyor çünkü sanırım. Diğer ay ne olacağı belirsiz.

Sanırım alamıyor. Emin değilim yalan olmasın ama ben o olayı sadece OneDrive'da gördüm.
Maalesef iPhone kullanmıyorum. Android'den kontrol ettiğimde yine websitesindeki fiyatlarla aynı olduklarını gördüm. iPhone kullanıcıları için güzel bir fırsat.
Bende neden pahalı gözüküyor.
Android ve websitesinde fiyatlar pahalı. Niye anlamadım.

Geri
Yukarı