OneDrive Silinince Bütün Kısayollar Silindi

cngztrky

Centipat
OneDrive kaldırma rehberini okuyarak harfi harfine uyguladım fakat oyunların kısayolları silindi. Masaüstünde hiçbir şey kalmadı. Galiba oyun dosyaları silinmedi.
Sorum acaba eski haline getirebilme şansım var mı? Varsa ne yapmam lazım? Bir de başka bir sıkıntı olmuş mudur? Olmuşsa nasıl anlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Defalarca rehber üzerinden kaldırdım bir problem yaşamadım, ilk defa sizden duyuyorum. Burayı bir kontrol edebilir misiniz?

1571909196246.png

Sistem geri yükleme açık ise geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz ya da tekrar simgelerin kısayolunu oluşturun masaüstüne.

1571909284347.png

Defalarca rehber üzerinden kaldırdım bir problem yaşamadım, ilk defa sizden duyuyorum. Burayı bir kontrol edebilir misiniz?

Eki Görüntüle 451436

Sistem geri yükleme açık ise geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz ya da tekrar simgelerin kısayolunu oluşturun masaüstüne.

Eki Görüntüle 451438
Teşekkürler cevabınız için ama Ben de anlayamadım.technopat sosyalde onedrive rehberi vardı.Yazılan şeyleri uyguladım.Bir anda bütün oyun kısayolları gitti.sadece temel kısayollar kaldı(bilgisayarım vs...) bir kaç tane kısayol sonradan geldi fakat çoğu gitmişti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı