OneDrive'dan virüs gelir mi?

• Konuyu başlatan Fabi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 247
Hocam ilk açtığım konuya bakarsan biraz virüs konusunda sıkıntılarım olduğunu anlarsın içim rahat etmezse cumartesi format atacağım.
Biliyorum ama bu kadar teşlanman gerçekten gereksiz. Zaten kuracağın Antivirüs uygulaması da sana virüs bulunmadığını gösterecek. Ama tabii ki için rahat etmiyorsa yeniden format atabilirsin ama gerçekten değeceğini düşünmüyorum.

Biliyorum ama bu kadar teşlanman gerçekten gereksiz. Zaten kuracağın antivirüs uygulaması da sana virüs bulunmadığını gösterecek. Ama tabii ki için rahat etmiyorsa yeniden format atabilirsin ama gerçekten değeceğini düşünmüyorum.

Hocam bir yeri anlamadim simdi ben bunlari silmek isteyince bunlar geri dönüşüme geldi oradan bilgisayara dosya gelebilir mi yani sisteme girmis olur mu?

Hocam bir yeri anlamadim simdi ben bunlari silmek isteyince bunlar geri dönüşüme geldi oradan bilgisayara dosya gelebilir mi yani sisteme girmis olur mu?
Tabii ki geri dönüşüme gelecek dosyaların silinmeden önce. Oradan da sildikten sonra internet üzerinden OneDrive'ini kontrol edebilirsin dosyalar kalmış mı kalmamış mı diye. Bunları çalıştırmadığın için dosyaların varlığı sorun teşkil etmeyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı