OnePlus 11 Tasarımı Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
OnePlus 11

OnePlus 11 serisini yeni yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni sızdıran tasarımlar ise nihayet telefonun görünüşü hakkında fikir sahibi olmamızı sağladı. Sızıntılar üç kamera modülü, kavisli bir arka kısım ve dairesel kamera tasarımını ortaya çıkardı. Ayrıca telefonda QHD+ çözünürlüğe sahip 6.7″ AMOLED bir ekran ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti mevcut. Önceki sızıntılarda […]

Devamı: OnePlus 11 Tasarımı Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Şu Çinlilerin artık "Ön kamerayı önemsemiyoruz." prensibinden vazgeçmesi gerekiyor. 20.000-30.000 TL'lik cihazlarda 1080p ön kamera video kaydı nedir?

Onun dışında kağıt üstünde mükemmel bir cihaz.

Son düzenleme:
Şu Çinlilerin artık "Ön kamerayı önemsemiyoruz." prensibinden vazgeçmesi gerekiyor. 20.000-30.000 TL'lik cihazlarda 1080p ön kamera video kaydı nedir?

Onun dışında kağıt üstünde mükemmel bir cihaz.
Benim OnePlus Nord 1 cihazım ön kamerası 4K 60 fps çekebiliyor sanırım tek çeken OnePlus orta segment telefonu. :)

Arka kameranın boyutunu falan çok abartıyorlar gibime geliyor. Telefonu bence kötü gösteriyor, havalı göstermiyor. Acaba kameranın performansı güzel olduğu için mi büyük? Sadeliği tercih ederdim. Türkiye`de ünlü olmaması kötü bir şey fakat Samsung veya iPhone varken tercih ediyorlar mı bu telefonu, bilmiyorum.

Benim OnePlus Nord 1 cihazım ön kamerası 4K 60 fps çekebiliyor sanırım tek çeken OnePlus orta segment telefonu. :)
OnePlus bağımsızken öyle değildi. Oppo, Realme, Vivo grubuna bağlandığından beri saçma sapan işler yapıyor.

Geri
Yukarı